Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Suliváltás? Mit csináljak ha...

Suliváltás? Mit csináljak ha kiutàlt az osztályom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem birom nagyon utál mindenki az osztályombol mert valaki hazudozik rólam. ès nagyon felkaptam a vizet azon hogy a legjobb(volt) barátnőm azt mondta hogy : retkes görèny menyj a jò büdös pi..ba ès az is zavar hogy ország-vilàg láttára vèrig aláznak facebookon ès hogy a suliba mivan egèsznap na az már több a soknál aláznak ott is. már bőgve járok be reggelenként az iskolába már nem birom ezt 3. Hete megy már. az lenne a legjobb hogyha átmennèk másik iskolába?

Ui: már 4 embert kiutált az oszzályom ezekbe èn nem vettem rèszt.


2011. febr. 27. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne nyafogj,állj ki magadért!

Majd ha beszól valaki a munkahelyen akkor is majd leszámolsz vagy mi?

Alázd vissza őket!:-)

A volt barátnődet meg tépd meg ország világ előtt,aztán majd leszáll rólad!

2011. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:18


Miért te elvered a fônököd? :D

Osztályfônök csak van, vele nem lehet beszélni?

A megtépés amúgy nekem is szimpatikus,de elôbb a demokratikus út.

2011. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az ofőmet nem èrdekli azt mondta hogy oldjuk meg mi!
2011. febr. 27. 19:58
 4/17 anonim ***** válasza:
Szép kis osztályfőnök, de ezen már meg sem lepődök. Ez nehéz ügy, szerintem próbálj úgy viselkedni, hogy elkezdjenek tisztelni, ne hagyd magad, de ha huzamosabb ideig sem változik a helyzet, akkor válts sulit.
2011. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

lehet, hogy az lenne a legjobb, ha átmennél egy másik iskolába. Nem jó, ha valakire így rászállnak : (((

biztos, hogy igaztalan.

2011. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De a szüliem sajnos nem akarják hogy átmenyjek hogyan győzzem meg ôket?
2011. febr. 28. 13:13
 7/17 anonim ***** válasza:

nehéz így tanulni - és minek nehezítetnék a dolgodat?

de lehet, hogy félnek a bonyodalmas ügyintézéstől?rádszálltak - ez olyan bűnbakképzés-szerű..

Mondanám, hogy ha nem tudsz átmenni, próbálj bezárkózni, tanulni erősen. Bár ez nagyon nehéz, de előbb-utóbb, ha látnák, hogy nem érdekel (ezt el kellene játszanod, addig, amig valóban megértenéd, hogy nem fontos az ellenséges véleményük) - abbahagynák..

Drukkolok Neked, hogy sikerüljön! Mivel szeretsz foglalkozni? Mi a kedvenc tárgyad? Tanulsz-e zenélni?

Vagy szeretsz-e rajzolni? Kerámia? Napló? mindennap írni egy kicsit..

Valamilyen módon próbáld meg kifejezni az érzéseidet-fájdalmadat- ahhoz egy technikát el kell sajátítani..

2011. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nehéz ez igy barátok nélkül. Nagyon rossz h senkivel sem tudom megbeszélni hogy mi történt velem stb. Rajzolni szeretek!! Egyébként ahova át akarok menni suliba nagyon sok barátom van ,onnan vannak a legjobbak!

Naplót régebben irtam de már nem. És az osztályomban mindenki azt ordibálja hogy húzz el innét takarodj a másik suliba

2011. febr. 28. 15:56
 9/17 anonim ***** válasza:

keress rajszakkört! egy jó mester jó lenne! Sokat kell gyakorolni, hogy ki tud fejezni magad rajzban! (én is ilyen voltam, sokat rajzolok, festek ma is, és nagyon jó!)

ott találsz barátokat is..

Ne az ellenségeid döntsék el, hogy átmész vagy sem- ez a szüleid és a Te döntésed!

Ott vannak a barátok -délután tudsz velük lenni.

HA mégis úgy döntötök, hogy ott maradsz, koncentrálj a tanárra!Szünetben olvass. Vegyék észre az ellenségeid, hogy nem érdekes a véleményük.

2011. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szia

én most váltottam iskolát középsuliról van szó a régi sulimban mindenki kiutált egy barátom se volt senkivel nem beszéltem egész nap átjöttem egy másikba itt már első nap kijöttem a többiekkel már lassan egy hónapja az újba járok úgy hogy senkit nem ismertem és nehezen illeszkedek be hidd el megéri

2011. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!