Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rúdtánc? Szülők, engednétek? 16/L

Rúdtánc? Szülők, engednétek? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék rúdtáncot tanulni, szerintem gyönyörű: http://www.youtube.com/watch?v=GapR198Ut_k

Szülők, ti engednétek?

És esetleg a korombeliektől kérdezném, hogy mit gondolnátok egy olyan lányról, akinek a hobbija a rúdtánc?

16/L


2012. okt. 29. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Èn nem engedném.


A rúdtánc egy erotikus tánc és rengeteg férfi erre veri a kukiját. Ez szerintem gusztustalan, és 16 évesen én nem támogatnám erotikus táncot. 18 évesen elfogadnám, a 25 éves lányommal meg együtt mennék.

2012. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem közönséges.
2012. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 év alatt nem is iratkozhatsz be ilyen tanfolyamra.
2012. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Egy 16 évesnek én sem engedném. Ha már annyira erotikázni akarsz, menj tangozni, salsázni, bár ezek között is vannak olyanok, amit csak 18 éven felülieknek oktatnak.
2012. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
16 évesen nem engedném, de segítenék körülnézni a klasszikus stílusok között, hogy melyik az a műfaj, amelyikben kompromisszumra jutunk. Sok táncstílustól lehet kecses a mozgás. Ha nagykorúvá válik, akkor pedig majd eldönti, hogy mit szeretne.
2012. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De nem közönség előtt csinálnák, meg klubokban, csak eljárnék ilyen edzésre, ugyanúgy, mint mások pl. röplabda edzésre.

És szerintem a rúdtánc az erotika mellett iszonyatosan meg is dolgoztat, hiszen nem akármilyen izomzat kell ahhoz, hogy a videón szereplő lány is ilyen mutatványokat meg tudjon csinálni.

2012. okt. 29. 13:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Nézz utána először, mert szerintem ilyen tanfolyamokon van korhatár.

(Én a neten egyet néztem meg, ott 18 év volt az alsó korhatár.)

2012. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is tetszik, bár az én édesanyám kivágna itthonról, ha közölném vele, hogy ezt akarom csinálni. 15L
2012. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
én engednem.Már csak azért is,mert én is részt vettem pár órán,és hát az ott mindenről szólt,csak az erotikarol nem..ez egy baromi kemény sport,persze,ha már az alapok mennek,nyilván jon bele erotika,a latvanyert,de alapvetően ez egy igen nehéz dolog..én a második edzésen úgy meghuztam a karom,h egy hétig alig bírtam felemelni..csop tarsaknak akikkel talakoztam azóta és már előrébb tartanak csupa kék zöld az egész teste..szóval ezt ne úgy képzeld el,h bemesz és kapásból ilyeneket tudsz majd csinálni..
2012. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Találtam egy tavalyi cikket.

"Alsó korhatár azonban létezik: csak tizenhat éves kortól jelentkezhetnek lányok írásos szülői engedéllyel. "

[link]


Amúgy az engedélyem attól függne, mennyire megbízható a lányom. Ha amúgy rendes, és megígéri, hogy nem tekeredik fel sehova a tanfolyamon kívül, akkor esetleg.

2012. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!