Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb lecke egy 'barátn...

Mi a legjobb lecke egy 'barátnőnek', aki a hátad mögött bepróbálkozik a pasidnál? Érdemes móresre tanítani, avagy méltóságteljesen elfelejteni a nőcskét?

Figyelt kérdés
Sőt, konkrétan távollétedben rámászik, majd rólad össze-vissza pletykál...

2012. okt. 29. 22:54
 1/9 anonim válasza:
100%

Mindég is szerettem volna odamenni egy pics*hoz belemarkolni a hajába és ordítani :

- VISÍTS K*RVA, VISÍÍÍÍTS !!!!!!!!

ezt te megteheted helyettem.xD majd megtudja h nem próbálkozik annál aki a tiéd. hülyepics*. még h barátnő. (átérzem a helyzeted:D)

2012. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Hanyagold. Már a barátnőt. Esetleg frappáns, lehengerlő stílusban add is a tudtára, hogy hanyagolod.
2012. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azóta sajnos nem találkoztunk szemtől szemben...igazából nem is lett volna jó vége. Mert tuti megtéptem volna, de az rám nézve is megalázó.

Viszont mostanában olyanokon gondolkozom, hogy felfestem a kapujukra, hogy "kur_va", úgyis jön a Hallowien...vagy csak túl sok szülifelit néztem volna?!

Viszont teljesen megőrjít, és nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatom :(

2012. okt. 29. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ittasak voltak, akkor talán erős lenne a apura festés, meg úgyis kitalálná, hogy te voltál.

Az meg, hogy rámegy-e a kapcsolat vagy sem, inkább függ a barátodtól, mint a lánytól.

2012. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ittasak voltak, és teljesen rámászott, a barátom persze leépítette, de a szuka harcol, nem adja fel. Próbál bemocskolni...

mellesleg már ezt megelőzően a jelenlétemben próbálkozott...de kéne vmi nyerő kártya amivel meg lehet semmisíteni az ilyeneket!

2012. okt. 29. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját ötlet, de ahhoz kell a barátod is.


Küldjön neki üzenetet, hogy egyik este menjen át hozzá, kicsit iszogatnak, aztán majd meglátják.... Aztán várjátok kettesben.

2012. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátat fordít, vágd tarkón egy szeneslapáttal.
2012. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a barátom tartózkodik a "Kata-projekt"-től. Én viszont továbbra is várom a barátnő-hadsereggemmel a tippeket!
2012. okt. 30. 00:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan kérdezed????

Egyszerűen addig tépd amíg van egy szál haja!:))))

Aztán kopaszon úgyse kell senkinek:)))

2013. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!