Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Normális, hogy...

Mit tegyek? Normális, hogy ennyire félek a múltban történtek miatt?

Figyelt kérdés

Még pár éve betörtek az egyik közelünkben lévő házba és szerencsétlenségére az ott lakó pasas pont otthon volt, és félholtra verték. Mondjuk ami egy picit nyugtat, az az, hogy ha hozzánk be is törne valaki, csak meglátná a tévénket és tudná, hogy rossz házba jött...De még így is, amikor valami fura zajokat hallok, rögtön pánikba esek, hogy úristen, mi van, ha épp most tör be valaki hozzánk??

Mit csináljak? Szerintem nagyon nem normális, hogy évekkel ez előtt történt dolgok miatt így parázok.

15L


2012. nov. 1. 09:42
 1/4 anonim válasza:
Nem rossz indulatból mondom,nehogy félre érts:-Menj el egy pszichológushoz itt szerintem csak az tud segíteni,nekem is voltak ehhez hasonló pánik szerűségeim és egy barátnőm ajánlott egy pszichológust és viszonylag korán kigyógyultam belőle.:)
2012. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. nov. 1. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsö válaszolóval: feltétlen keress meg egy pszichológust, mert ez nem reális érzés, és ha nem teszel ellene valamit, akkor egyre rosszabb lesz.
2012. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? Szerintem próbálj mindig együtt lenni valakivel a házban.
2012. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!