Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki nem a...

Van olyan férfi, aki nem a múltban él?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert eddig minden férfi akivel meg akartam ismerkedni teljesen evidensnek vette, hogy ha valami komolyat akarok tőle vagy vele, akkor nekem kell mindent feladnom. Odaköltözni hozzá, és mindent úgy csinálni ahogy ő akarja. Nekem meg megvan a saját lakásom, kocsim, munkám. És nem akarok teljesen tőlük függni. A legutóbbi "párom" is azért hagyott el, mert idézem "nem úgy viselkedek, ahogy azt ő elvárná". Az elvárásai a következők lettek volna: hagyjam ott a munkámat, adjam el a lakásomat, és úgy általában ne legyek olyan, amilyen vagyok. Ezzel arra célzott, hogy én mindenkivel jóban vagyok, mindenkihez van egy-két jó szavam, közvetlen vagyok, mindenki ismer és meg is bízik bennem. Szerinte ez rossz, és nem kell senkivel sem szóba állni. Nekem meg eszem ágában sincs megváltozni. 33/N
2012. jan. 5. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok, férfiben :-)

Éltem úgy tizenévig, hogy mindig inkább az volt a szempont, amit a másik fél akart. Mindig inkább én követtem az ő elhatározásait, igényeit.

Aztán az tönkrement, most a saját lakásomban élek, és eszem ágában sincsen többé más kedvéért elmenni, változni. Egyszerűen merev lettem. De nem is bánom, nem leszek mégegyszer más kutyája. Tudom, hogy így szinte esélyem sincs normális kapcsolatra. De ez van...

Nem lehet, hogy Te is ilyen csalódott, túl merev emberekkel kerültél össze? Vagy esetleg Te vagy úgy, mint én?

36f

2012. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez mennyiben jelenti, hogy a múltban élnek. Azt hittem arra célzol, hogy az előző kapcsolatának a folytatásának tekint, vagy pótlékának.


Az én párom spec nem várt el semmi változást, hiszen azért szeret, meg olyannak, amilyennek megismert. Konkrétan a falra mászna, ha feladnám a munkám, ambícióim és háziasszonnyá avanzsálnék.

2012. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elsővel cseréljetek telefonszámot :)
2012. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kevésbé hasznos a válaszom,de van ilyen is -olyan is!

Eddig ilyen tipusú pasikat fogtál kis,tehát keresgélj tovább hogy megtaláld a megfelelő alanyt!

2012. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A múltban élést úgy értettem, hogy szó szerint veszik a "férjhez menést". Tehát ha férjhez mész, akkor onnantól az van amit ő mond, és azt csinálod, amit ő akar, és odaköltözöl hozzá.

Nem érzem magamat merevnek. Inkább az lehet, hogy elképzeltek egy ideális nőt, aztán aki nem olyan, annak kutya kötelessége olyanná válni, ha akar tőlük valamit. Aki erre nem hajlandó, az meg mehet a süllyesztőbe.

2012. jan. 5. 11:55
 6/24 A kérdező kommentje:

11.54

A keresgélést nincs szándékomban feladni, csak kicsit kevesebb a lelkesedésem ilyen tapasztalatok után.

2012. jan. 5. 11:57
 7/24 anonim ***** válasza:

11:50!

Annak mi értelme lenne, ha tel.számot cserélnénk?

Szerintem a kérdezőnek pont az ilyen hapsikat kellene elkerülnie, mint én :-)

üdv.: első válaszoló

2012. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát ez tök jó.:) Két "bebetonozott" társkereső.:D
2012. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Cseréljetek már telefonszámot, én úgy szurkolok. Lehet, hogy közel laktok egymáshoz.:D Nincsenek véletlenek !
2012. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem ismerkedni jöttem.

Csak kíváncsi vagyok miért nem lehet ezen a középkori nézeten már túllépni, és egyenrangú félként tekinteni a másikra?

2012. jan. 5. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!