Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rossz ember...

Miért van ennyi rossz ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Azért írnak ide az emberek hogy tanácsot kérjenek,nem azért hogy ki oktassák a másik embert,aki esetleg csak segítséget szeretne kérni.Jó hiszűen hogy valaki segít.Nem egyszer olvastam,hogy flegmán írnak,vagy esetleg rossz szülőnek titulálják be az embert,mert nem tud valamit.Ők jobbak azt hiszik.Attól hogy valaki nem tud valamit,még lehet jó anya.Szegény terhes nőknek meg van a bajuk ha már ide írnak,nem kell őket ebben az állapotban fölhúzni!

2012. nov. 5. 10:36
 1/10 anonim válasza:
100%
Én is tapasztaltam már ilyen válaszokar. Nem értem ennek a lényegét, mire ó ez. Az előbb is beleakadtam egy kérdésbe ahol csak flegma válaszokat adtak. Persze vannak kivételek akik segítenek, nekik köszönöm. :)
2012. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szinte mindegyik kérdésnél találkozok ilyennel.Már nagyon dühítő,és felháborító!
2012. nov. 5. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberekben sok a feszültség és a névtelen oldalakon ezt ki tudják élni. SEnkinek nincs baja a kérdezővel és a kérdésével, csak így adják ki a dühüket, ami egész máshonnan ered. Én ezt látom ezek mögött.
2012. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én megértem,hogy dühösek Én is az vagyok,most már.Én ha ide teszek fel kérdést,már félve írok,hogy jaj csak be ne találjon valami bunkó aki itt akarja levezetni magát.Nekem rosszul esik,ha ilyenek irkálnak nekem
2012. nov. 5. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Szegény terhes nők.." A terhesség jó. Nem betegség. A vele járó nehézségekkel együtt is. Nem értem ezt a kikényszerített sajnálatot.


Viszont, ha ennyire szívedre veszed a dolgokat, lehet, hogy nem itt kellene kérdezned. Az emberek nem fognak megváltozni, pláne nem akkor, ha névtelenül, arctalanul írhatnak ide. Akkor viszont vagy neked kell szelektálni a hasznos és haszontalan dolgokat, és helyén kezelni a válaszokat, vagy a konkrét kérdéseddel, ha az annyira fontos, keress meg konkrét embereket, akikről tudod, hogy őszinte, megbízható választ fogsz kapni: ha nincs család, akkor terhességről orvost, lelki problémákról pszichológust... Vagy csak konkrétan a kérdéseddel foglalkozó weboldalakat nézegess, máris kizárod a zavaró elemeket.

2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is terhes vagyok....és igen is van amikor sajnálni kell.Amikor a buszon a sok értelmes ül,holott a kismama majd össze csuklik.Láttam már ilyet.Igen nem betegség,ezzel tisztában vagyok én is.Szerintem ez az oldal azért jött létre,hogy bátran lehessen akármit kérdezni,anélkül hogy valaki pofátlanul oda irkáljon sértő dolgokat.Amióta terhes vagyok,sokkal érzékenyebben veszem ezeket a dolgokat.Igen meg kell az orvost is kérdezni ezzel teljesen egyet értek.De ha embertársaimnak leírom a tapasztalatokat válaszba,már jól érzem magam,hogy esetleg a válaszommal segítettem neki.
2012. nov. 5. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Bátran lehet kérdezni, és bátran lehet válaszolni. Bátran is fognak válaszolni. Továbbra is azt mondom, hogy ne a világot akard megváltoztatni, hanem te alkalmazkodj. Ha tudod, hogy sok a troll, és neked nem hiányzik és nem tudod kezelni, akkor ne írj ide. Ha neked jól esik ide írni, és itt kérdezni, válaszolni, beszélgetni, akkor szűrd ki a trollokat, és szelektálj. Senki beszólása nem neked szól, hanem egy kupac karakternek egy online térben.


A kismamákat továbbra sem kell sajnálni, hiszen az állapotukról szerencsésebb esetben ők tehetnek.

2012. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akárki akármit mond,mindenkinek más a véleménye.
2012. nov. 5. 13:31
 9/10 anonim válasza:
Sajnos, valóban, itt név és arc nélkül meg merik ezt tenni, ez valahol egónövelő, szerintem. Míg szemtől szemben talán meg sem mernék védeni magukat, itt fölényeskedhetnek másokkal. Épp az előbb tettem fel egy hasonló kérdést, engem is idegesítenek az ilyen bunkók, hát még az, hogy az értelmes kérdésekre nem is kapok választ, a hülyeségre bezzeg...
2012. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem fogom,hogy például én nekem attól nem lenne jobb,hogy így látatlanban adnám ki a GYIK többi felhasználójára a dühömet,teljes energia,s idő pocsékolás,akkor már logikusabb személyesen.Vagy tévednék?Pusztán szerintem csak trollkodás áll a dolog mögött,vagy csak "megveregetik" a mellkasukat a haverok előtt,hogy "na nézd tesó,hogy leoltottam őket".De szerintem ilyenkor ők égnek csak be,már ha az a "haver" normális.Én így gondolom.
2015. szept. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!