Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki ismeri nagyon jól a 16....

Ki ismeri nagyon jól a 16. kerületet? Körvasút környékén milyen lakni?

Figyelt kérdés
16 ker. vasút utáni részével(Kerepesi-csömöri út között) kapcsolatban szeretném tudni,hogy jó környék e,milyen arrafelé lakni?Aki arra lakik,és nagyon jól ismeri a környéket,és az ott élőket,kérném írjon,akár privátban is.

2012. nov. 7. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
16 ker a legjobb kerület,de sajnos annyira azért nem ismerem.örülök,hogy segíthettem.
2012. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 16 a legszebb legbiztonságosabb kerület barátságos normális emberekkel még az ugymond gettos részei mint a Centenáriumi lakotelep se gázak éjszaka egyedül lány simán járkálhatsz nem történik semmi. A körvasutsornál szintugy béke és nyugalom én imádok itt lakni az éjszakai közlekedés bonyolultabb mert az éjszakaitol van hogy elég sokat kell gyalogolnod attol függ melyik részen laksz taxira meg olyan 3000 kell ha a belvárosbol mennél haza
2012. dec. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cigányok egyáltalán nincsenek ha egy kettö betéved az sem gázos forma 20 év alatt alig láttam
2012. dec. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!