Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, mikor...

Mit gondoltok arról, mikor egy lány meglát egy másikat és feltűnően elkezdi falni a saját pasiját?

Figyelt kérdés
Tehát például egy buszra felszáll egy lány, egy másik bámulja, aztán a saját pasijára elkezd rámászni, miközben fél szemmel még mindig a lányt bámulja. Ez egyfajta kimutatása annak, hogy a pasas hozzá tartozik?
2012. nov. 9. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Röhejes. (még őszintébben nekem elsőre a szánalmas szó jutott eszembe)

2012. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy az a lány egy féltékeny nyomorék
2012. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Nem bízik magában és a párjában!Arra gondol,hogy a másik szebb és "egy pillantással" is elcsábíthatja!Ezt nevezik bizalom és önbizalomhiánynak!
2012. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt
2012. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a vége lemaradt..szóval velem ugyanez volt a metrón.

Felszálltam, egy csávó ült a csajával. A srác bámult, a csaj észrevette és elkezdte feltűnően simogatni meg majdnem megerőszakolta. Ezzel akarta tudatni, hogy ez az ő vadászterülete szerintem. Én meg néztem, hogy jóég, mekkora idióták vannak..

Szimpla féltékenység de a gázabb fajta.

2012. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Velem is hasonló volt, mint veled, utolsó, csak engem a srác nem bámult, mert aludt. Felszálltam, mivel nem volt hely, álltam, erre észrevettem, hogy az előttem ülő csaj összevissza szenved, dobálja magát, feltűnően bámul és felkelti a pasiját, hogy csókolózzanak, közben pedig rámpillantgatott.

A barátnőm is végignézte az egészet, akivel utaztam és nagyon nevetett. Teljesen abszurd volt, mintha kikezdtem volna a pasijával, mikor rájuk se néztem..milyen lányok vannak, hihetetlen.

2012. nov. 9. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szánalmas eléggé

és vajon magából indul ki az ilyen? ő simán "elszedné" más pasiját a buszon? mert nekem pl. eszembe se jutna.

ha egy csaj feltűnően méregeti a párom, akkor max megfogom a kezét (a páromnak persze), és csúnyán nézek a csajra, de ennél több hülyeség


és bocsi, de hadd kérdezzek egy hasonlót: ha egy pasi a buszon ölelgeti a csaját, meg csókolgatja, akkor hogy van pofája a csaj vállán át engem bámulni? kifordul az ilyentől a gyomrom, ez pofátlanság teteje. még akkor is, ha jó a pasi és bejön....de nekem ilyen képmutató nem kell

2012. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na ja, ilyen is történt már velem. Ilyenkor arra gondolok, hogy mennyire nem szeretnék a csaj helyében lenni, mert szörnyen megalázó, még ha a "célpont" én is vagyok.

A pasi meg egy kretén, legalább úgy ne bámulna más nőt, hogy a csaja kezét fogja, vagy smárolnak.

2012. nov. 10. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!