Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóljak az osztalyfönöknek,...

Szóljak az osztalyfönöknek, lányom csúfolása miatt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányomat egy másik lány szekalja a suliban,érdemes szólnom az osztalyfönöknek?5.esek.

a lányom persze nem akarja mert akkor meg az lesz h árulkodik.

majdnem mindennap mondja h piszkalja a másik lany.

legszivesebben a lány anyjat hivnam de nem tudom a számukat.tudom h mindennaposak az iskolában az ilyenek,de ne kelljen már igy eltelnie az évnek h stresszbe van a gyerek!köszi a válaszokat!


2012. nov. 10. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
beszélj a lánnyal
2012. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
A lányomnak adnék pár jó tanácsot , hogy az ilyen rib@nc alanyokat hogy tegye helyre.
2012. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Én biztos, hogy a lánnyal beszélnék, kedvesen, mégis határozottan. Hogy mondja már el, miért jó ez, miért csinálja ezt, és mit szólna ,ha holnaptól őt szekálná valaki?
2012. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
73%
szerintem igenis beszélj először az ofővel, majd a lánnyal, aki szekálja.
2012. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hat az attol fugg hogyan piszkalja. mit csinal pontosan a masik lany?
2012. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lánnyal beszélj bár ha a nevét tudod és hogy hol lakik akkor azért a szülők telefonszámát sem nehéz előkeresni.
2012. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 yuda ***** válasza:
86%

Amit te akarsz az rövid távon működhet maximum, de hosszú távon semmiképp. Ebből csak azt fogja megtanulni a lányod, hogy anyuci mindent elintéz és hogy anyu meg tudja oldani, de ő nem.


Ha igazából akarod, hogy ember legyen, akkor készítsd fel az életre és tanítsd meg a verbális kommunikációra, harcra. Hogyan győzhet szóviadalokban, hogyan védheti meg magát.

Az életre készítsd fel, és az nem abból fog állni, hogy minden piszricsáré ügyben te fogsz szaaldgálni.


Hasonló példa, hogy tanulhatsz a lányoddal és lehet eredménye is, de ha megtanítod neki az eredményes tanulási folyamatot, hogyan tanuljon egyedül, akkor adsz neki igazi értéket.


Ezek sokkal hasznosabbak, minthogy te oldod meg a problémáit. Arra tanítsd, hoygan oldja ő maga meg.

2012. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ,hogy miért piszkálja meg,hogy hogyan. Amúgy szerintem hagynám. Én is elintéztem anno egymagam más is el tudja :D
2012. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

most váltottunk sulit.

új osztalya lett.

azzal h lúzer stb.meg h eminens.álttalános dolgok.

visszaszólt már,de akkor se szállt le róla a csaj.

amuy a lanyom nagyon baratkozós tipus csak nem szeretnem ha ez az egesz a tanulás rovasara menne,meg h utálon iskolaba jarni mert szekaljak.

2012. nov. 10. 19:21
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Jajj istenem 10 évesek. Hagy oldják már meg egymás között. Majd ha verekszenek szólj bele. Majd megunja a csaj.
2012. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!