Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szerettek és mit utáltok...

Mit szerettek és mit utáltok a településetekben, ahol laktok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeretem a könyvtárat, a folyópartot, a sok utcát, ahol lehet kerékpározni.


Nem szeretem, hogy nincs álláslehetőség, hogy kiengedik az utcákra a harapós kutyákat, hogy nincs könyvesbolt, hogy nincs egy rendes ruhabolt, hogy sok utcában nincs aszfaltozott út, de még járda se, hogy sok a cigány a rosszabbik fajtából, hogy semmi fejlődés.

2012. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szeretem, hogy sok a zöld övezet, és nyaranta- tavasszal mindig vannak fesztiválok, télen karácsonyik, vásár. Amit nem szeretek az a helyi tömegközlekedés, ritkásan és rendre késve járnak a buszok, illetve a város egyes részeire el se jutnak, emellett nagyon drága a buszjegy is,
2012. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szeretem, hogy jó a levegő, pár tíz km-nél többet nem kell utazni, ha moziba/ színházba, koncertre akarok menni, van helyben is szórakozási lehetőség.


nem szeretem, hogy rosszak az utak és nincs semmi fejlődés infrastruktúra terén.

2012. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapesten lakok,

Szeretem: jó a közlekedés(vagy 5féle busz és 1 villamos áll meg közvetlen a háztömbünk előtt :D), mindig van nyitva tartó kisbolt a közelben, hamar eljutok A-ból a B-be :D

Nem szeretem: a sok embert, néhány tömegközlekedési eszközt(metrót utálom a legjobban), a bunkó embereket(beszólások, lökdösődő nyugdíjasok, bunkózó kismamák etc).

2012. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!