Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utáltok minket cigányokat?

Mért utáltok minket cigányokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 09:57
1 2 3
 1/30 Pietrosol ***** válasza:
21%

Szia!


Nem utálom a cigányokat,így téged sem!


Pácsa,szmirno!

2012. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

Az emberek túlnyomó többsége konkrét élményből indul ki. Csak vannak, akik ebből alaptalan általánosításba kezdenek.

A másik probléma, hogy vannak valós - nem éppen tiszteletreméltó - tapasztalatok, de kevesen nézik az okát.

A harmadik, hogy ebben sajátos kölcsönhatás van egyes egyáltalán nem becsült, korrupt cigány vezetők és a kormány között. Kevéssé hangsúlyozzuk, hogy - már csak létszámunk okán is - még több korrupt pofátlan magyar vezető ismert, szintén sajátos kölcsönhatásban.

Ennyi ok már szinte sok is.

A kivezető út - sok egyéb mellett - cigányság és nemcigányság iskoláztatása. Ami ezen kívül van, azt - ugyancsak általánosítva - terrornak szokás hívni.

2012. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert e legtöbb cigány mellett nem lehet úgy elmenni,hogy belém ne kössenek,magyarul rosszindulattal közelednek felém.Akkor miért kéne szeretnem őket?Amúgy nem vagyok rasszista,mielőtt még valaki megvádolna ezzel,tudom,hogy vannak normális cigányok,de a legtöbbel sajnos ilyen tapasztalatom volt és nemcsak nekem.
2012. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Én nem utálok senkit, ismeretlenül meg pláne nem. Téged nem ismerlek, és így nem is utállak, függetlenül attól, hogy cigány vagy-e, sváb, vagy tót, vagy hottentotta...
2012. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon szeretem a cigányokat!


Nagyon szeretem bennük a tisztességet, a munkaszeretetüket, az udvariasságot, a finom, disztingvált viselkedést, a kulturált beszédstílust, a műveltségüket.

2012. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a cigányokat utálom, hanem az alattam lakó cigányt, mert nem lehet tőle nyugodtan élni. Gondolom mással is ez van, hogy volt 1-2 rossz tapasztalata és nem tud elvonatkoztatni, és ezért az összes roma embert utálja. A másik csoport az alapból alacsony értelmi szinttel rendelkező egyének, akik itt gyk-nis nethuszárkodnak, de felmutatni nem tudnak senkit. Na ez a legrosszabb fajta, szánalomra méltóak.
2012. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a cigányságot utálom, csak annak egy utálni való részét, de ez a rész megvan a magyarba is, igaz a százalékos arány más. Szóval téged pl nem utállak, hiszen nem ismerlek. Ha normális vagy akkor nem is foglak. Ha kábellopkodó, öregeket kifosztó, bántalmazó stb stb akkor igen. De a tetteid miatt nem pedig a hovatartozásod végett!
2012. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Ez kérdés?

Azért mert nem tudtok viselkedni.

Jah és mielőtt én lennék a szemét, keress rá mennyire szeretnek titeket Kanadában, Svédországban, Szlovákiában, Olaszországban stb:)

2012. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Mert állandóan hangoskodtok (tömegközlekedési eszközön, a lakóhelyeteken, utcán, bárhol)

Mert pökhendiek vagytok a semmire.

Mert nem dolgoztok.

Mert segélyekből urasan éltek.

Mert nem tudtok viselkedni.

Mert szemeteltek az utcán.

Mert koszosak vagytok.

Mert halomra "gyártjátok" a gyerekeket a semmire.

Mert nem nevelitek a gyerekeiteket.

Mert loptok.

Mert nem vagytok hajlandóak beilleszkedni a társadalomba.

Mert csodálkoztok, hogy utálnak titeket.

Mert agresszívek vagytok.

Mert nem tiszteltek semmit és senkit.


Elég ennyi? Bővebben is ki tudnám fejteni az egyes pontokat, de nincs kedvem annyit gépelni...


...jó, tudom: vannak kivételek. Állítólag...

2012. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

Én eddigi életem során (23 év) nem találkoztam normális cigánnyal. Ez az igazság.

Egyszer láttam egy szemüveges, jól öltözött, aktatáskás cigány fiút a könyvtárban és nagyon meglepődtem... Azóta tudom, hogy vannak okos, normális, elfogadott életet élő cigányok is. Csak nagyon kevés...


De a többség akivel az ember találkozik az utcán, a metrón, a buszon, a diszkóban az nem ilyen..

Hangosak, kiabálnak, köpködnek, beszólogatnak, "mit néze má?", ha nézed őket az a baj, ha nem nézed őket akkor meg az a baj. "Mi van, nem mersz ide nézni?"

Egyszer a vonaton egy idős cigány férfi elkezdett fogdosni.. Máskor pedig egy fiatalokból álló cigány társaság ült mellém a vonaton, és egyfolytában beszólogattak, közel hajoltak hozzám, a szemembe bámultak és várták hogy mikor szakad el nálam a cérna/szólok vissza, hogy aztán támadhassanak. Kiprovokálják a balhékat, állandóan veszekednek, káromkodnak. Nagyon buták, tanulatlanok, tahók, sötétek, agresszívak.

Potyogtatják a gyerekeket a segélyért, mert dolgozni az nem szeretnek.

Nem illeszkednek be a társadalomba!! Direkt nem. Tudnának ők dolgozni, mert van két kezük és két lábuk, de nem akarnak, mert könnyebb úgy, hogy az ország eltartja őket. Ingyenélők.


Nem mindenkire mondom ezt, mert nem ismerem az összes cigányt a világon, de tapasztalataim szerint, igenis sokuk ilyen. Vannak kivételek, azok mindig vannak. De a cigányok többségének az életvitele, hozzá állása, viselkedése borzalmas, nem helyénvaló! Ezért nem szeretik/szeretjük őket.

2012. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!