Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy NE legyen terhes?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves barátnőm és régóta áradozik arról,hogy mennyire szereti a gyerekeket és mennyire szeretne családot.Egyetemre jár most,egy hónapja van együtt egy fiúval,akivel mostantól elhatározták,hogy nem fognak sehogy sem védekezni.A fiú külföldi állampolgár(nigériai) és sajnos ismerem a fajtájukat,barátnőm is tisztában van vele,de ő kitart az mellett,hogy bele szeretne vágni a gyerekvállalásba.Mégis hogy beszéljem le erről???Én csak jót szeretnék neki,bár az is előfordulhat (Isten ments),hogy én 2 év múlva már nem is leszek a férjemmel,(mi 3 éve vagyunk együtt,babát várunk),ők meg életük végéig együtt lesznek.

Te hogy beszélnéd le erről a barátnőd?Helyes dolog egyáltalán erről lebeszélni?

22L


2012. nov. 12. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Helyette meghozni a döntést semmiképpen nem helyes. De az aggodalmaid mindenképp oszd meg vele.
2012. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
És ha éces lesz?:S
2012. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
lebeszélni? sehogy. ő élete, ő döntése, semmi közöd hozzá... max a véleményed mondhatod el, de azon meg lehet megsértődik ha ugy adod elő
2012. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
A barátnőd ostoba, én inkább megszakítanám vele a kapcsolatot.
2012. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Én is inkább megszakítanám vele a kapcsolatot! Mekkora nyűg lesz ő neked mikor beszüli a nagy semmire a kispulyát és hallgathatod egésznap a siránkozásait!
2012. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Aki megszakítaná vele a kapcsolatot... Nektek is remek dolog lehet a barátotoknak lenni, bármikor lehet rátok számítani, ugye? Pff... Számomra egy barát az, aki _mindig_ mellettem van, igen, akkor is, ha őrült nagy hülyeséget csináltam.


"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

"Az igazi barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy."


Kedves kérdező, ne beszéld le. Beszélgethetsz vele, elmondhatod neki, hogy mitől félted őt, de rossz döntés volna konfliktusba keveredni vele egy olyan dolog miatt, ami a saját döntése és a saját élete. Reméld, hogy vagy jobb belátásra tér, vagy szerencsésen alakul az élete - és ha nem, igenis legyél ott neki. Mint egy barát.

2012. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

20:58 :


Azért mindennek van határa. Van akinél ez már beteszi a kaput!

2012. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs a négerekkel, de 2 barátnőmet is átvágták, volt feleségük, családjuk, pedig éveket húztak le a barátnőim mellett!
2012. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el a barátnődnek, hogy ez az afrikai férfiak taktikája: amint ugyanis lesz gyerekük egy európai nőtől, nem toloncolhatják ki őket az EU területéről. Az ok pedig az, hogy a gyerek uniós állampolgár lesz, akinek joga van a családjához, így az apjához is. Ezzel élnek vissza azok, akik tartózkodási engedélyt szeretnének itt, behülyítenek egy nőt, lesz egy gyerekük, akire rá se néznek a továbbiakban, nekik ugyanis az anyakönyvi kivonatuk kell, nem a család. Innen aztán mennek, ahova akarnak, az egész unió területén, hülye lenne itt maradni Magyarországon, ahol még gyerektartást is kéne fizetnie...
2012. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az utolsó mondja, ezt mindenképpen mondd el a barátnődnek! Lehet, hogy ez a fiú nem erre hajt, de ettől függetlenül egy hónap ismeretség nagyon kevés ahhoz, hogy gyereket vállaljanak!
2012. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!