Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amanda Toddal van tele minden....

Amanda Toddal van tele minden. De kérdezem én, ha valaki hibázik és bánja miért halmoz még több hibát, hibára?

Figyelt kérdés

[link]

Egyik képre rá is van írva asszem, név szerint, hogy Amanda Todd. Meg a vidiben is beszámolt róla, hogy ezután 15 évesen lefeküdt egy nős emberrel. (lényegtelen, hogy barátnő, feleség, mennyasszony, lényeg, hogy tudott róla..) Nem érdemelte meg amit kapott, de miért 'sajnálja' annyira mindenki, mikor saját maga volt a hibás? Én is sajnálom, de a mértékeket nézve, jócskán hibázott.


2012. nov. 12. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

Mindenki hibázik, te is, én is, valaki még ennél is nagyobbat.

Ezért halálra szekálni, és halálba kergetni egy embert undorító, és lelketlenségre vall.

Én nagyon sajnálom a lányt, és nagyon megrázott a halála.

Ezt SENKI nem érdemli meg!

2012. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Első:

Így van, senki nem érdemli meg, én is sírtam a videón.

De itt olvastam gyakorin több választ, és ott sokan írták, hogy nem mutogatjuk magunkat/nem fekszünk le 15 évesen érett gondolkozással egy nős pasival/ nem rakjuk ki magunkat félmeztelenül a Fécsre díszpintynek.

Na és ebben is van igazság.

NEM érdemelte meg, de sokan nagyon is túl drámázzák a helyzetet.

2012. nov. 12. 21:34
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Meghalni nem, csak élni lehet méltóságban. Ez a lány meg eldobta az életét.

Ha kiállt volna a nyilvánosság elé, és felvállalja, amit csinál, lehet, fele ennyien sem vetették volna meg, sőt, lehet melléálltak volna, és nem ez lett volna a történet vége.

Ez a kislány gyerek volt, nem érezte a tettei súlyát, nem tudta vállalni a következményeket.

2012. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Látom a kérdésből hogy nem nyugszol az Amanda Todd miatt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2012. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az egy másik kérdés, egy másik gonddal.


Ez egy új kérdés, új kíváncsisággal. Ott nekem volt gondom, itt meg kíváncsiskodok mások véleménye szerint.

Ezért tettem fel újat, ott jutott eszembe ahogy írta a válaszadó, és belefolytam: D Elvesztettem az irányítást na: D . . .

Szóval azt a kérdést ne keverjük ide, sőőt ezeket a kérdéseket nem is kell életszerűen venni: D

Kíváncsiság, a másikat meg átgondoltam, és beszélgettem velük róla:).

2012. nov. 12. 21:37
 6/21 A kérdező kommentje:

Az előző kérdés amit linkelt megoldodott.

Ez a kérdés meg nem olyan fontos:).

2012. nov. 12. 21:38
 7/21 anonim ***** válasza:
43%

Persze, de itt nem ez a lényeg!

A lány ezt megtette.

Az ő döntése, ő volt hülye, az ő élete, ő kavart ide-oda...

Miért kellett ezért bántani?


Nem ő a hibás, ő magával csinálta ezt, de mások VELE csinálták a bántalmazást, ez a különbség.


Ha nem tetszik, amit más csinál, akkor nem nézem, és max. elkönyvelem, hogy "De hülye csaj.", és kész!

De nem zaklatom!


Mindenkit ki lehet csinálni, mert mindenki hibázik, vagy mindenkiben lehet hibát találni, akár téged is ki lehetne csinálni, vagy engem is, nem ezért, de másért, bármiért...


Nincs védve ez ellen senki, bármilyen erkölcsös is, úgyhogy ezt a zaklatást én maximálisan elítélem!

2012. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, ezt én sem értem. Azt mondja, senki nem állt mellette, másrészről viszont feltett olyan képet, amin a legjobb barátnőjével smárol, aztán nem érti, hogy ezen mit kell kiakadni. Halottról vagy jót vagy semmit, de ha ismertem volna valószínűleg utáltam volna. Úgy van beállítva, mintha EGYSZER hibázott volna, hogy elküldte ezt a képet, holott lépten-nyomon kivetni való dolgokat csinált. Az öngyilkosság pedig egyike volt ezeknek.
2012. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

'Nem ő a hibás, ő magával csinálta ezt, de mások VELE csinálták a bántalmazást, ez a különbség. '


Pontosan erről van szó, előtted linkeltek egy kérdést, egyik kommentben pont ezt írtam le, hogy mindenkinek meg van a személyes véleménye, legyen az pl: az, hogy ez után röhögve megjegyzi, hogy 'R*banc'.

De nincs JOGA bántni, mert NEM őt bántotta a lány, magát hozta bajba, majd maga megoldja.

Ebben teljesen veled értek egyet.:)

2012. nov. 12. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:

8-as, elítélheted, mert ez szíved joga, van véleményed, miért ne lenne?

De gondolom, nem zaklattad volna!

Ez a különbség.


Lehet elítélni, utálni, de zaklatni nem szabad!


Az már nem vélemény, hanem szándékos GONOSZSÁG!

2012. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!