Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől kérdezem. Hogy...

Szülőktől kérdezem. Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem szülőkhöz szól.. Hogy fogadnátok,illetve.. hogyan és mit reagálnátok,ha a tinédzser fiatok elétek állna,és meg mondaná hogy transzszexuális,és nő szeretne lenni??
2012. márc. 23. 16:36
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
72%
Támogatnám mindenben.
2012. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%
Elsírnám magam.
2012. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%

Elsírnám magam.....


Elvileg elég liberális vagyok, mondjuk a homoszexualitás még beleférne, de ez... Biztos nem tagadnám ki vagy szakítanám meg vele a kapcsolatot, de lehet, hogy az első reakcióm nem lenne túl szeretetteljes.

2012. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
82%

A transzszexuális nem egyik pillanatról a másikra jön.

Egész kiskortól kezdve egyértelmű jelei vannak. Egy kutatás bebizonyította, hogy az agyunkban van egy rész ami a nemi identitásunkat határozza meg. Ez a rész a nőknél és a férfiaknál jól megkülönböztethető. Egy transzszexuálisoknak ez a része ellentétes azzal mint amilyennek a testük alapján lennie kellene. Ennek viszont olyan jelei vannak amiket nem lehet nem észrevenni!


Itt két lehetőség van:

1, A fiad nem transzszexuális. Ebben az esetben javasolt a pszichológus bevonása, hogy miért állítja mégis azt magáról.

2, Valóban transzszexuális, de olyan szinte elhanyagoltad a fiadat, hogy ezt nem vetted már észre korábban. Ebben az esetben pedig inkább magaddal foglalkozz.

2012. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
32%
Kizárt, hogy ilyen előforduljon.
2012. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 letiszia válasza:
78%
így nemtudom ahozz megkellene történie de a gyerekemről lenne szó és ő így is meg úgy is az enyém és ha te nem álsz mellé akor ki fog ki értse meg ha nem az annya ?
2012. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg sarkon fordulnék, mint egy sértődött iskolás, bemennék egy kocsmába, rendelnék pár piát, aztán kiütném magam, közben pedig azon gondolkodnék, hogy ez meg hogyan történhetett?
2012. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
89%
Támogatnám mindenben. Van ilyen ismerősöm, intelligens, kedves emberke, az anyja keserítette meg az életét...pedig ő pénzzel is támogatta, gondozta, amikor beteg volt.
2012. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
85%

Az én fiam is kamasz és most ahogy ebbe belegondoltam...Hát rendesen rám hoztad a frászt...

Valószínűleg magamat okolnám,és keresném azt a bizonyos,"hol rontottam el"-t.Gondolkodnék egy kicsit,majd nyugodtan,higgadtan leülnénk a fiammal beszélgetni.Egy jó hosszú beszélgetés lenne.

Nem tudom,hogy végződne,de egy biztos,a fiam,mindig a fiam marad!

2012. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
68%

Elvinném orvoshoz először is, mert olyan korban elég labilis az ember.

Természetesen, ha még nem volt barátnője, nem sexelt nővel, akkor azt azért megvárnám, hogy hogyan éli meg.

Ha 2-3 év múlva még mindig így gondolja, akkor természetesen támogatom mindenben.

2012. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!