Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, ti mernétek találkozni...

Lányok, ti mernétek találkozni vadidegen pasival, pusztán beszélgetés, barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
Kb. mint amikor buszon, vonaton hoz össze a sors egy kellemes beszélgetésre valakivel.

2012. nov. 13. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
vonaton, buszon szoktam, orvosi váróban is. Nyilvános helyen esetleg.
2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én régebben beszélgettem sokat vonaton, de mivel ez a "lehetőség" megszűnt, hiányzik az efféle spontán barátkozás.
2012. nov. 13. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem állok szóba senkivel sem az utcán. Minek beszélgessek? Dolgom van, oda megyek éppen nem érdekelnek mások nyavalyái. Nem véletlen hallgatok zenét, olvasok könyvet, bámulok ki az ablakon.
2012. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vadidegen emberekkel nem szokasom beszelgetni,baratkozni mert ki tudja kivel allok szemben lehet az egy pedofil vagy gyilkos vagy nem tudom mi, meg hat nem is buszozok meg nem vonatozok!!! Engem mindig arra tanitottak,hogy senkivel ne aljak szoba idegenekkel!! :dd
2012. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bereczk Jénos válasza:

Igencsak nehéz dolog a két nem, nem beszélve a korkülönbségről, a más neveltetésről, van egy tanácsom!! Két szó erejéig bárkivel szóba lehet állni, persze nem durván!

20 év körüli anyuka, babakocsi, zebra, várni kell!!!! -De aranyos a pici, ezért senki sem haragszik! Tudja mit mond először a kisgyerek? Mi ez, mi az!

És mit mond ha felnőtt lesz? Miiivaann!

Legközelebb már előre köszön, mosolyogva!


Buszra váró idős hölgyek, a homokozó szélén ülve pihennek. Odamegyek,

Megkérdezem a harmadik gyerekkor, nem jutott senkinek kis vödör vagy lapát? Ezután mind előre köszönnek, én meg töröm a fejem : Ő kicsoda?


Kutyát sétáltató lány, megsimogatom a kutyát, tudja azon töröm a fejem, talán a gazdinak is jólesne egy kis simogatás! Csak mosolyog!

2022. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!