Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék az emberekkel...

Hogyan tudnék az emberekkel kijönni?

Figyelt kérdés
Nagyon rideg vagyok, nem tudok az emberekkel beszélgetni, hát még velük együtt nevetni...Talán abból fakad, hogy nagyon visszahúzódó vagyok, korábban se nagyon barátkoztam az emberekkel, mindig csak magányosan lekuporodtam a terem legelhagyatottabb sarkába, és szünetekben mp3-at betéve fülembe zenéket hallgattam. Viszont most már kezd egyre zavaróbb lenni. Most már érzek egyfajta belső késztetést, hogy ismerkedjek meg másokkal, de túl nagy a szakadék...Én sose jártam el discozni, sose volt még okos telefonom, és kb. teljesen kimaradtam a 21. század vívmányaiból. Néha úgy érzem, hogy idegen nyelven beszélnek hozzám, egyszerűen ha hozzám is szólnak, nem tudom, hogyan reagáljak, mert gőzöm sincs, hogy egy jelenkori fiúnak hogyan kéne válaszolnia. Valaki , valamilyen ötletet tudna adni, hogyan tudnék barátkozni? (az alkoholos ismerősszerzést kérlek ne említsétek, nem iszok) 18F

2012. szept. 17. 15:58
 1/7 anonim válasza:
Akkor valszeg te azok táborába tartozol,akiknek tele van a töke mindenkivel, vagy a vesztesek közé.Legjobb ha van benned elég késztetés beállsz felkelőnek, később terroristának, vagy tömeggyilkosnak, mert most ez is nagy divat.Esetleg beszélsz a szcientológiai egyház tagjaival, hogy mossák át az agyad, hogy megértsd az új világ trendjét,működési mechanizmusát, vagy akaszd fel magad, más lehetőséged nincs, mert a sok pszichológus csak meggazdagszik rajtad, ha hozzá fordulsz. Légy lázadó,ha nincs más kiút!
2012. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, őőő... köszönöm a választ, de ezzel nem jutottam egyről a kettőre. A szcientológus egyházhoz pénz kell, erőszakos nem vagyok, így a tömeggyilkos szerep se nagyon klappolna:D Pszichológushoz meg csak végszükségletben fordulnék...
2012. szept. 17. 16:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon értékelném, ha még mások is adnának tanácsot (lehetőleg hasznosabbat az első hozzászólónál)
2012. szept. 17. 16:25
 4/7 anonim válasza:
Na ezt a választ vártam.Majd kinövöd! Minden tinédzsernek lesznek és vannak is depressziós napjai. Ne félj megbeszélni a szüleiddel a problémádat és biztos, hogy fognak tudni segíteni és megoldást találni a bánatodra. A pszichológust pedig felejtsd el, mert azok ahogy írtam,csak kaszálnak rajtatok és nem tudnak segíteni érdemben úgysem.Az idő múlása minden problémát megold.Tedd magad hasznossá és fütyülj a világra.
2012. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Naponta beszélek a szüleimmel, és hiába biztatnak, adnak tanácsot, az elképzelt terveim másnapra már dugába dőlnek, és megintcsak ugyanabban a szituációban vagyok...De legyen igazad, hogy majd az idő megoldja...bár nem értem 18 év alatt miért történt meg...
2012. szept. 17. 16:55
 6/7 A kérdező kommentje:
miért nem történt*
2012. szept. 17. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt sokáig. Visszahúzódóbb voltam sokáig, aztán megtanultam egyedül lenni a világban, és ez már annyira bejött, annyira megszoktam, hogy nem is igényeltem más emberekkel kapcsolatot (kivéve édesanyámat). Viszont mostanában már szívesen beszélgetek emberekkel, és tökre meglepő például, hogy egy csomó mindenről ugyanaz a véleményünk, pedig eddig azt gondoltam, hogy totál más a "mai ember" gondolkodása, mint az enyém. Mondjuk biztos nem leszek legnépszerűbb, de hogy kijövök az emberekkel, az nagyon jó érzés, pedig mindig jobban szerettem egyedül lenni.
2012. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!