Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak az úgynevezett...

Mit csináljak az úgynevezett barátnőimmel? Már nagyon idegesít a dolog.

Figyelt kérdés

Előző héten a 3-as falka összeveszett velem egy piti dolog miatt ami már eleve gyerekes ..aztán az első 2 nap szívoztak engem ugye könnyen meglehet bántani és ez látszott is akkor rajtam de nem szóltam semmit közel voltam a síráshoz. Aztán jött a hétvége gondoltam kibékülök velük fő emberkére ráírtam mert ha ő megbocsát akkor a kis követői is... ráírtam akkor azt mondta ok még egy kicsit beszéltem is vele de éreztem h ez nem az igazi..hétfőn megyek a suliba sehol semmi még mindíg nem beszélnek velem aztán ma véletlenül volt egy rossz megjegyzésem és azzal voltak rámszállva szóval ugyanazt csinálták mint az elején most nem törödtem annyira velük ..de nagyon szar.. mit csináljak az igaz barátnőim se mernek teljesen mellém állni mert félnek tőlük.. de én meg elsősorban kiszeretnék velük békülni mert lassan elválnak az útjaink szerencsére de ezt még szívesen kibírnám békésen....:// A beszólásaikra nem szoktam visszaszólni ...?! ez jó így vagy mást csináljak? segítséget kérek hogy kezeljem ezt ..? én kezdeményezzek megint?

15/L



2012. nov. 13. 20:09
 1/5 anonim válasza:
Hello! Hát szerinetm ha már az igazi barátnőid id félek tőlük, s nem állnak melléd, akkor elő fordulhat az is , hogy nem is ők az igazi barátnőid. Meg hát ha azok a lányok igy bánnak veled, akkor hagyd őket nem érnek semmit,keressd olyan lányok társaságát, akik nem flgmák veled. Ez az én véleményem, te döntesz. :)
2012. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

am ebból kb semmit nem értek,a lényeg h b.szogatnak..

minek vagy velük?

2012. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg annyit,h ha már az elején visszaszóltál volna,abbahagyták volna.azért még nincs késő,ha ugatnak,ugass vissza,és majd leállnak
2012. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ne is torodj veluk, mert nem vesznek figyelembe rendesen. Szerintem hagyd a fenebe a dolgot, es nezz at rajtuk, mint a levegon. Aztan amikor megkerdezik, hogy miert nem figyelsz rajuk, akkor csak annyit mondassz: mar szoba alsz velem? Amugy tutira megkerdezik, mert az ilyenfajtak elvezik, amikor ok vannak kozeppontban, es van naluk gyengebb akit folyton piszkalhatnak. Erre mar csak a sertodesi hajlamod is egy kiskapu. Ne hagyd hogy piszkalhassanak. Es keress uj baratokat!
2012. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem kértél bocsánatot tőlük?És ne legyen természetes hogy téged olyan könnyen meg lehet bántani.Ezen változtatnod kell.Legyél higgadt és inkább idegesítsd fel te őket.Hogyan?Úgy hogy bármit csinálnak téged nem ráz meg egy kicsit sem,mintha azt mondták volna hogy péntek van.Legyél laza,inkább belül sem mint kívül,látszatra.Tehát belül laza.

És ne csak nézd őket hanem lásd is.Kritizáld őket először magadban,hogy milyenek is valójában.Aztán mond ki a véleményedet.Hangosan.Hogy mindenki hallja ahogy szapulod őket,és hogy neked nincs szükséged rájuk,és hogy boldog vagy hogy nem tartozol ilyen rossz indulatú csoporthoz mint ők,és hogy leszarod őket.

2012. nov. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!