Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom, hogy...

Mit kéne csinálnom, hogy állítsam le őket hogy kezeljem a helyzetet stb? Többi lent.

Figyelt kérdés
A lényeg hogy vannak páran akik beszólogatnak néha de tényleg semmi okuk nem lehet rá mert nem ártottam nekik. Konkrétan az osztályomról van szó. Igazából alig van akit birok, mert mindenki kétszínű, hazug, nyalizós stb... Lehet amúgy az a baj hogy nem nagyon nyílok meg meg bunkónak tűnhetek mert szinte sose mosolygok a társaságukba mert nincs miért.. pedig ha akárki hozzám szól mindig rendes vagyok. Amúgy régen tökre más voltam.. Kb rá se ismerek magamra. Nyitott, mindenkivel haverkodtam csak annyi piszkálás ért és csalódás meg alig van önbizalmam már hogy emiatt szinte teljesen magamba fordultam. Ja és nem vagyok csúnya, se beképzelt, semmi olyat nem csinálok, nem szólogatok be senkinek, jófej vagyok... Akik ismernek közelről azok tudják és nagyon is szeretnek de nekem idő kell hogy meg tudjak nyílni idegenek előtt mert nagyon nehezen bízok meg valakibe és nyílok meg valaki előtt és pl ilyen társaságba mint mondjuk az osztályom egyszerűen képtelen vagyok megnyílni meg jól érezni magam ahol azt látom hogy mindenki kétszínű, hazudozik, kibeszéli a másikat aztán nyalizik neki. Lehetnék olyan hogy ugyan ezt csináljam biztos az ilyen embereknek egyből szimpatikus lennék, de nem akarok ilyen lennei mert nem vagyok ilyen alapból és csak azért hogy jófejnek látszódjak nem fogok olyan lenni. Meg az hogy pl tök jófej valaki velem, utána meg hallom hogy kibeszél, másokkal kiröhög stb.. ? és utána hogy álljak hozzá? nemtudok vele bunkó lenni, de volt már hogy nem szóltam hozzá és utána megint kedves volt, azt hittem megint hogy jófej, utána megint kibeszélt stb.. és így ment tovább.. És annyira rosszul esik hogy nem tudom miért nem vagyok szimpatikus másoknak.. Pl egy lány akivel barátnők vagyunk már régen mondta hogy mikor elősször látott azt hitte bunkó vagyok meg nem voltam neki szimpatikus de mostmár tökre szeret szóval ebből látszik hogy kb az emberek csak nem ismernek és elsőre ítélnek mondjuk van aki mikor megismer és látja hogy jófej vagyok utána is belém köt, mikor egyszer jófej velem.. Pl vannak akiken látom hogy alig várják hogy összevesszek a legjobb barátnőmmel vagy valami alkalmat hogy kiröhöghessen vagy beszólhassanak, ellenemfordulhassanak.. Pl máskor is nem is csináltam semmit csak belém kötött valaki, az a lány aki amúgy meg nyalja a seggem ott röhögött meg ellenem volt meg mikor barátnőmmel össze vesztem akkor is már ment barátnőmhöz mikor nem is tudta min vesztünk össze és egyből már haverkodott vele stb... és annyira rosszul esik hogy ilyenek hogy tudom hogy ha csak 1 emberrel összeveszek csomóan ellenem fordulnak mintha valaha is ártottam volna nekik.. Olyankor meg annyira rossz úgy érzem mindenki ellenem van ami amúgy nem igaz de ilyenkor pl nem tudok kedves lenni akik kedvesek velem persze normális vagyok csak gondolom látják rajtam a kedvetlenséget ilyenkor úgy érzem ők se bírnak már meg ilyenkor sose gondolok arra pl akit szeretek mert úgy érzem ő is csak szégyellne.. meg ilyeneket érzek olyankor.. anyával, a tesómmal is ellenséges vagyok és annyira rossz. És ez hogy azok a lányok akik beszólogatnak meg kiröhögnek pár napja még jópofiztak meg szóval látom rajtuk hogy amúgy meg bírnak... meg hívtak bulizni.. Szóval tényleg nemtudom hogy hogy kezeljem ezt az egészet, mért van ez, mással is ilyenek néha hallom hogy megjegyzéseket tesznek másra lehet mást nem érdekel, engem azkár csak 1 beszólás nagyon rosszul érint. Mostanába emiatt egyszer többet lógok a suliból is :( Elegem van már hogy nem tudok ön magam lenni meg önmagamat adni meg azt csinálni ami jólesik pl órán jelentkezni mert lehet beszólnak.. annyira rossz ez.. és tényleg hogy semmit nem csinálok egyszerűen csak elvagyok és kapom a beszólásokat... Meg a másik hogy még értelmesen se lehet velük vitatkozni mert csak úgy kemények ha többen vannak amúgy meg ha egyedül akkor nem nagy a szájuk, meg ez hogy már azért nem merek visszaszólni mert akkor mégjobban beszólnak mert ugye fájna nekik ha megmondanám az igazságot, meg máskor is beszóltam és kb rám uszítottak mindenkit meg hazugságokat mondtak rólam.. Mit csináljak? Légyszi értelmes válaszokat írjatok és olvassátok végig. Nagyon el vagyok keseredve emiatt jó lenne valaki adna tanácsot :(

2012. nov. 14. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!