Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is szeretnétek, ha a...

Ti is szeretnétek, ha a százalékolás ezen az oldalon megszűnne?

Figyelt kérdés
Van egy jópàr ember, aki szimplàn poénból lepontozza az összes vàlaszt, amit adnak egy kérdésre, független a tartalmàtól. Így az ember szàzaléka kicsit se mutatja, hogy hasznos vàlaszokat ad-e valaki. Viszont felidegesìt mindenkit, ha làtja, hogy a teljesen értelmes és hasznos vàlaszât lepontozzâk. Ez így haszontalan és irritàló. Jobb lenne, ha csak felpontozni lehetne, úgy nem szàzalék lenne, hanem kiírnà, hogy hànyan tartottàk hasznosnak a vàlaszt. Úgy még értelme is lenne. Ti is így vagytok vele? :)

#százalék #pontozàs
2012. nov. 14. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz otlet, de mar eddig is sokan haborogtak a pontozasokert, eddig meg nem tortent semmi valtozas...
2012. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez még akár jó is lehet...

Javasold az üzembentartónak/tulajdonosnak, én támogatom az ötletet!

2012. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hol tudom elèrni az oldal üzemeltetőit?
2012. nov. 14. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Csak szimplán sz@rd le a pontodat, én is azt teszem. Nyomkodjon csak a sok f@szláma, amit akar :P
2012. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam így több értelme lenne. Nem tart sokàig módosítani az oldalt, hogy a hasznos vàlaszokat szàmolja, nemde? (Közben megtalàltam az e-mail címüket a lap aljàn. :))
2012. nov. 14. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet!
2012. nov. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy, a 2 bites gykzók (tehát a 90%) úgyis lepontoz mindent ami nem tetszik neki és felpontoz midnent, ami igen.


magyarul ha felteszel egy valláskritika kérdést, akkor 90% hogy az ostoba kereszténykedő válaszokat fogják felpontozni.

ha randizásról teszel fel kérdést, akkor 90% hogy a nő/férfigyűlölő idióták habzását pontozzák majd fel.

és így tovább.

ez eddig is így ment, csak az egyik fele tűnne el. sosem a hasznosságot fogja tükrözni, hanem a közvéleményt.

2012. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyáltalán miért is fontos ez a pontozás? Én soha nem nézem meg, hogy milyen értékelést kapok a válaszomra, és másoké is abszolút hidegen hagy. Magam is meg tudom ítélni, hogy SZÁMOMRA az adott kérdésre a válasz volt-e bármennyire is hasznos. Szóval szerintem abszolút nem érdemes vele foglalkozni, de aki ebben éli ki kreativitását, azoktól ne vegyük el az örömet :DDDD
2012. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj a pontozással.Az csak egy százalékjel.
2012. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de azt senki se írta, hogy van bármi értelme, emiatt kérdeztem. Akkor ne legyen semmilyen pontozàs, de így tényleg minek van.
2012. nov. 15. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!