Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem durva, hogy mostanában...

Nem durva, hogy mostanában naponta van egy pedofil-ügy?

Figyelt kérdés

pl:

[link]


Na meg nyilván több is van, ez csak a jéghegy csúcsa, de valami horror na. Ugye a BBC-nél, előtte "színházi berkekben tök természetes" jelenségként írták le és stb stb.

A pap persze most is majd megússza egy ejnyebejnyével, ahogyan ez eddig is mindig történt, de ez meg a másik nagyon felháborító ebben a dologban, hogy ha pap fajtalankodik a kisfiúkkal / kislányokkal, akkor azt max áthelyezik máshova, de amúgy különösebb következménye nincs (na ennek a konkrét ügynek is kíváncsi leszek a végére ...)


Nem olyan rég a pécsi rendőrség kifejezetten megtagadta a nyomozást "elfogultság miatt, ami érdekes, hogy máskor sosem probléma, de így most sikerült azt is királyul eltussolni.


Szerintetek mi van itt???



2012. nov. 16. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Már jó ideje nem nézek híradót, és tényleg kiakasztó, hogy milyen sok a pedofil, de nem hiszem, hogy ez annyira új keletű. Csak nézd meg mi megy a médiában, a híradó is bulvár műsor lett, kellenek a "feldarabolta, megerőszakolta, meglőtte, leszúrta" stb. hírek, hogy el lehessen adni a műsort. Persze nem tudom, de szerintem régebben is sok ilyen eset volt, de most nagyobb hírverést kapnak az ilyen esetek.
2012. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is volt, ezután is lesz, mert eteg emberek sajnos mindig vannak...a média csak most ezeket kapta fel. Igaza van, az első hozzászólónak, ez egyáltalán nem újkeletű dolog. Olvastas Móricz Zsigmond: Árvácska című regényt (ill. láttad a filmet)? A regény 1940-es... régebben is voltak bőven ilyen dolgok, csak akkor még nem volt minden pártnak külön hírcsatornája, és az emberek nem értesültek róluk.
2012. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jó, én elhiszem, hogy régen is voltak, na de az akkor is durva, hogy egyes körök ez alól mentességet élveznek (lásd papok pedofil-botrányai, de sorozatosan), míg más "rendes embert" az első gyanúra sittre vágják.


na ezt már gyomorforgatónak tartom, na meg én is voltam ám gyerek, jártam is hittan órákra és így felnőtt fejjel emlékszek vissza, hogy összesen 2 pappal volt dolgom ennek kapcsán, de mindkettő megpróbált kikezdeni velem (simogatás, elvisz magával kettesben kirándulni), egyik haverom meg azt mesélte, hogy őt szó szerint végigtaperolta amikor ketten maradtak stb stb). Naná, az is megúszta egy áthelyezéssel, amikor már sok gyerek panaszkodott ...


Szóval részben értem én ezt a médiás hírveréses magyarázatot, de attól még nem lesz kevésbé felháborító, hogy egyes helyeken tök hétköznapi dolog a pedofilkodás, és akkor még az "igazságszolgáltatás" is asszisztál nekik, csak mert csak ....

2012. nov. 17. 05:45
 4/6 anonim ***** válasza:

A fene se tudja, hogy ezekből mennyi a valódi ügy, hiszen a sajtó is piacból él, a pedofília meg pont olyan dolog, amivel rengeteg olvasót/nézőt lehet összecsalogatni.


Pont a héten derült ki az egyik angliai botrányról is, hogy csak sima rágalmazás volt egy politikus lejáratására (az már más kérdés, hogy ha valakit egyszer bevádolnak ilyesmivel, az akkor se fogja tudni lemosni magáról soha, ha történetesen ártatlan volt). És persze ne felejtsük el azokat az eseteket sem, amikor a hír címében nagyban kihangsúlyozzák a pedofíliát, majd a cikkben már azt olvassuk hogy az "áldozat" 16-17 éves volt.


Ezalatt Svájcban már extra kisméretű kotonokat kell árusítani, mióta kiderült, hogy a 12 évesek is aktívan élnek szexuális életet, csak mivel még nem törődnek a következményekkel, megteltek az abortuszklinikák.

2012. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Daniel. P., amerikai állampolgárságú hittérítő"


ez mindent megmagyaráz...

2012. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na igen :)


Én is azért k durva dolgokról tudok basszus.

Van egy ürge, aki kifejezetten kisfiúknak szervez "ifi táborokat", a szerencsétlen szülők meg persze adják be a gyereket 2 hétre, örülnek, hogy nyáron megszabadulnak tőlük kicsit, ez az ürge meg olyan pedofil mint a ház (maximális életkor 12 év, afölött nem lehet jelentkezni hozzá a "táborba" ...). Egyébként meg civilben egy hitgyülekezetes elvakult barom, aki minden hétvégén a gyűlésekre is azért jár, hogy lecsapjon a fiatal srácokra, és valami undorító látni, ahogy szinte csepegteti a nyálát a kisfiúkra wáááááááááááááá. De hát az ember nem tud mit tenni, mert hiába tudjuk páran, hát isten ments, hogy hivatalosan ilyennel megvádoljuk, mert aztán még visszafele sülne el. Pedig éppenséggel a tudomáson, tapasztaláson kívül még némi bizonyítékunk is lenne, de fájdalmunkban csak röhögünk már az egészen, ahogyan különböző cselekkel szervezi a "táborokat" a létező legidiótább apropókból ... Nagyon durva na !!


Az a sajtós felhajtás is durva persze, hogy pedofil, aztán meg 17 évesről van szó, és az ilyet keményen büntetném! Aztán legközelebb meggondolnák, miket irkálnak ... Úgyhogy ez az oldala is igaz.


Harmadrészt meg tudom én, hogy a mai tizenévesek mit művelnek, mert láttam már saját szememmel is, hogy egy félig részeg discós éjszaka a 13 éves kiscsajszi "matatja" a srác farkát, de tök lazán a terem közepén, a tömegben, szóval nem csodálkozok én semmin, na csak itt se mindegy a másik fél életkora. Tehát oké a svájci példád, sőt mi több, sok országban eleve 13 év még a legális korhatár is, na csak az nem mindegy, hogy 13 évesen egy 15 évessel csinál valamit vagy egy 50 évessel ... Nem?

2012. nov. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!