Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » PÉCS vagy SZEGED? (PTE-TTK...

PÉCS vagy SZEGED? (PTE-TTK vagy SZTE-TTIK)?

Figyelt kérdés

Melyik a biztonságosabb, gazdagabb, kulturáltabb, pezsgőbb (Nem balhés partis) egyszóval élhetőbb város??

Győrből fogok jönni, szóval annál frankóbbat akarok már csak.



2012. nov. 18. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Szeged sokkal pörgősebb, illetve, ha az egyetemet nézzük, akkor az SZTE egy kicsit színvonalasabb.
2012. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Pécsen (PÉCSEN) legalább 3 hely van ahová beülnék meginni egy sört. Szegeden egy se. Szegediként mondom ezt. Egyébként attól függ mire van igényed, ha tömegre és sok p*csára akkor Szeged is elég.
2012. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Ja és az se mindegy hogy Pécs kb 1500 évvel régebb óta ember által lakott helyen van mint szerencsétlen alföldi párja. Ez humbugnak tűnhet de sok mindenen látszik már persze az látja akinek van szeme rá.

Ki tud felsorolni szegedi zenekarokat? Ha-ha jó vicc mert senki.

Azt is megnézném hogy ki készít szegedről ilyen filmet http://www.youtube.com/watch?v=5UeO3ZKKhME

Vagyis nem, nem nézném meg, remélem eszébe sem jut senkinek ilyenbe fogni. Az eredmény szánalmas és semmitmondó lenne.

2012. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem Szeged pörgősebb, de ez egyéni dolog, de az tuti, hogy az SZTE színvonalasabb, ha a ranglistát nézzük.
2012. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
9%
szerintem Szegedet válaszd!
2012. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%

Pécs, egyértelműen. Volt néhány csoporttársam,aki szegedi volt, mégis inkább a PTE-t választotta.

Szerintem nagyon nagyon diákközpontú az egész város!

2012. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Azért szerintem fontosabb a társasági életnél az suli neve, minőség, szóval szerintem az SZTE!
2012. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
38%

Szegeden az egyetemistáknak aranyélete van (személyes tapasztalat): ingyen bérlet, jegyzettámogatás, rengeteg kikapcsolódási lehetőség, és ha a ranglistákat nézed, az SZTE előkelőbb helyen van, mint a PTE.

Szeged, egyértelműen! :)

2013. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
szerintem is inkább SZTE TTIK! (én TTIK-s vagyok és mondhatom nagyon meg vagyok elégedve mindennel!)
2013. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
62%
Én a PTE TTK-ról megyek át az SZTE-re MSc-re... :)
2013. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!