Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bekerültem egy nagyon rossz...

Bekerültem egy nagyon rossz szobába a kollégiumban, és úgy néz ki a tanulmányaim rovására fog menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hétig éltem ott, a végén már pillangókéssel fenyegettek, egész éjjel nem hagytak aludni. Nem akarom bonyolítani a történetet ezért csendben eljöttem másik szobába.


A lényeg, hogy most nagyjából 3 héttel el vagyok maradva, sok gyakorlati óráról hiányoztam, pl 4 plasztikáról. Állítólag ennyi hiányzásnál már nem fog leosztályozni a tanár. Az ösztöndíjamnak lőttek. + a három hét élménye még mindig bennem van, és bár alaptalan hazugságokat terjesztettek én már félek a mostani szobatársamtól is, hogy itt utálni fog meg kibeszélni.... egyszerűen reflexesen bennem maradt most.


Idejöttem az egyetemre egy nyílt, pozitív, norrmális emberként, és 3 hét alatt csináltak belőlem egy depressziós, magába roskadó, idegbeteg hülyét.

Haverkodni amúgy nem lehetett azokkal az arcokkal, akkor nekem is éjjel nappal innom kellett volna. Hajnalig. És lógni a másnapi órákról.


Szerintetek lehet beszélni a gyakorlatis tanárokkal, hogy ne húzzanak meg emiatt, vagy elfelejthetem ezt a félévet? Egyikkel már beszéltem erről, tud róla, de nem tudom, hogy meghatja-e.


2012. szept. 26. 10:22
 1/4 A kérdező kommentje:
+ a másik, hogy pszichológiailag hogy állítsam magam helyre? Az a baj, hogy az agyban benne van egy alkalmazkodó ösztön, ha valakit elnyomnak hamar megszokja az elnyomott szerepet, egyszerűen átvált az agy elnyomott funkcióba és az egész személyiség megváltozik.
2012. szept. 26. 10:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben átmennék albérletbe,vagy egy másik egyetemre.Ilyen körülmények között nem éri meg.
2012. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik egyetem, vagy megpróbálni találni valami helyet, ahol csak magad vagy.
2012. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam két tanártanonc szobatársat, 3.-osok holt normálisak. elleszünk
2012. szept. 26. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!