Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van hogy van akivel...

Miért van hogy van akivel simán el tudok beszélgetni és van akivel szinte 1 szót sem tudok? :S

Figyelt kérdés
vége lett a giminek..új suli , új emberek, és nehezen megy a kommunikáció :S félek kérdezni emberektől..mert lehet hülyeség amit kérdeznék ,félek hozzászólni dolgokhoz mert lehet az is hülyeség amit mondanék :S olyan pasikkal akik idősebbek nem is tudok beszélgetni :S a fiúk kérdeznek, kommunikálnának velem..én viszont csak válaszolok..és nem tudom mit kérdezzek vissza :S ezen hogy lehetne javítani?
2012. nov. 18. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy kis bátorsággal. Ha attól félsz, hogy hülyeséget kérdezel (ami igazából alaptalan félelem), kérdezd vissza, amit ő kérdezett, persze csak ha tényleg érdekel.


Én is ilyen fajta vagyok, mindig azzal nyaggattak, hogy miért nem vagyok érdeklődőbb, amit mindig is úgy éreztem, mintha egy pszichológiai laboratóriumban azt mondanák nekem, hogy "amikor megnyomom a piros gombot, csattanj ki a boldogságtól". Köszi a semmit, hogyan érdekeljen valami, ami igazából nem érdekel. :) Azóta sem lettem érdeklődőbb, viszont már nem feszengek miatta.


De ha van, akivel el tudsz beszélgetni, az is jó, nem kell mindenkit magad köré gyűjteni, ami nem megy ne erőltesd (kivéve ha a hiánya szenvedést okoz).

2012. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!