Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb dolog,...

Mi volt a legextrémebb dolog, amit tettél, mondtál álmodból felkeltve?

Figyelt kérdés
Amin mindenki jót röhögött vagy megbotránkozott, de te nem emlékeztél rá, és csak a családod mesélte később :)
2012. nov. 22. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Kategória fail.
2012. nov. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Hagyjál, elkések a Grammy-díjátadóról."
2012. nov. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
"hagyjál édes, többször nem akarom" mondtam mindezt az altatóorvosnak, aki éppen műtét után ébresztgetett:)))
2012. nov. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én rendszeresen káromkodni és fenyegetőzni szoktam, amire természetesen nem emlékszem. Anno suliban mindig mindenki rajtam röhögött kirándulások után. :D Egyszer állítólag megfenyegettem egy srácot, hogy a saját kitépett belével akasztom fel. O.o
2012. nov. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

velem még nem volt ilyen hogy más is hallotta volna... anyám: bárányokat számolt és egy eltaknyolt a keritésben azon röhögöt. bátyám: segítséget kért anyámtól, mert kiesett valaminek a kereke..

volt barátom: fát vágott, vagy éppen üldözte egy helikopter...

2012. nov. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer arra ébredtem hogy nem találtam a csörgőórát.Majd később a hűtőben találtam meg,be volt már deresedve.Valószínű hogy én rakhattam be oda éjszaka alvás közben mert nem volt itthon más.A barátaim azóta azzal csesztetnek hogy biztos meg akartam fagyasztani az időt.:))
2012. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"Engedd ki a malacokat az udvarra"


Pedig nincsenek is haszonállataim.

2012. nov. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Műtét után mesélte a sebész, hogy már a műtőasztalon felébresztik a pácienst, csak arra nem szoktak emlékezni. Állítólag én ránézten és megkérdeztem, hogy túléltem-e a műtétet. Mondta, hogy nagy volt a kísértés, hogy azt válaszolja, hogy "nem, én Szent Péter vagyok", de nem lett volna túl etikus :)


A második ébresztésnél (amikor már bepakoltak az ágyba) azt nézik, hogy térben és időben mennyire orientált a páciens, utána hagyják csak magára. Ott a "hogy érzi magát?" kérdéssel ébresztettek, mire rávágtam, hogy éhesen és mit kell tennem egy pizzáért. (Altatás előtt koplaltatják az embert, nehogy hányjon) Majd minden más kérdést félrelökve erősködtem, hogy azonnal etessenek meg, becsszó nem rókázom ki :)

2012. nov. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Valami rosszat álmodtam, küzdöttem, verekedtem valamivel és arra ébredtem, hogy a párom ordít, mert tépem a haját, mint az őrült :D


Másik:Kórházban voltam, kissé félős, stresszes voltam azokban a napokban.Kora délután elaludtam és mikor ébredeztem,pont az ablak felé néztem, de nekem csak annyi esett le, hogy mindent elönt valami fehér fényesség.Erre megszólaltam csodálkozva:"Meghaltam??"

Hát, lett nagy viháncolás a kórteremben!

2012. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ktk312 válasza:

Volt edzőm felkért rá, hogy helyettesítsek egy gyereket. Reggelente lett volna az úszás edzés így beállítottam fél hétre az órát. Véletlenül elaludtam bátyám szobájában. Amikor csörgött az óra azt képzeltem/álmodtam, hogy ott ül mellettem a földön és nyomkodja a telefonját ami csipog. Nem tudom h üvöltöttem-e de azt kiabáltam, hogy:

Kapcsold már ki azt a szart!


Nem mentem úszni :)


Ugyan ez az eset volt csak a másik szobában csörgött az óra akkor meg szerintem katona voltam álmomban. Villám gyorsan felkeltem és szorítottam a kezemet mintha kés lenne benne. xd

2012. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!