Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legextrémebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legextrémebb dolog, amit átéltetek? (Bármilyen témában. )

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
El kezdett esni az eső, amikor szalonnát sütöttünk az erdőben. Amikor mentünk hazafelé, seggen csúsztunk le a meredek domboldalon a sárban. Beértünk a városba, ott meg egymásra rúgdostuk a pocsolyákat. És ezek után hazafelé indultuk, keresztül az egész városon.:) 22/f
2010. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiú wcbe......:D és közbe ment pisilni egy pasas próbáltam csendbe lenni xD
2010. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Megbasztam egy kecskét... Szárazon, hátulról... Egy hét után láttam meg, hogy bak...
2010. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy sátorban "aludni" a hegytetőn egy tisztás közepén miközben vihar van és baromira villámlik. de szerencsére túléltük.
2010. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nyáron este 7-8 körül eltévedtünk az erdőbe és jött egy nagy vihar is mikor kijutottunk akk a kocsitól jó 15 km re voltunk a lakástól meg egy 25 re

de stoppal felvettek ők is pont elvoltak tévedve u-h ők rajtunk mi meg rajtuk segítettünk xD

2010. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző 16/f (családdal voltunk )
2010. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kint voltunk a hobbiba anno tavasszal a családdal.Gulyást főztünk,napoztunk nagyon jó volt.Éppen elkezdtünk ebédelni mikor nagy dörgés,villámlás,szél és elkezdett szakadni az eső.Rohantunk,mentettük ami még menthető volt.Gyorsan bepakolt a kisházba mindent,ahol egyébként alig fértünk el.Bent a házba befejeztük az ebédet én pedig kimentem és rövidnadrágban+toppban rohangáltam az esőben,míg majdnem belecsúsztam a közeli tóba...:D

15/L

2010. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor sátorozni voltam a barátommal egy tó partján, az erdő szélén. Gondoltuk, hogy sokan lesznek (eléggé népszerű hely felénk), de este 10-kor, amikor már sötét volt, tudatosult bennünk, hogy itt mi bizony ketten leszünk a semmi közepén...

Bekucorodtunk a sátrunkba, minden kajánkat és cuccunkat bevittük és hallgattam a zajokat:D

Hallottam valami olyat, amikor az avarban mászkál valaki...Mondtam a barátomnak, hogy nézzen ki, és ott ittak a tóból az állatok:D Majdnem megütött a guta, iszonyúan megijedtem, pedig ők jobban féltek tőlünk:)

Na és arról ne is beszéljünk, hogy hogyy mentünk ki pisilni a bokrok közé...Kézenfogva, elemlámpával, 120-as pulzussal:D:D:D

17L

2010. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szex az álló szoliban? csak a hátunk égett meg kicsit :D:D


16/L

2010. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy erdőben meghúztam egy baglyot hátulról, és kiestek a szemei, aztán egy varacskosdisznó kölyök megharapott és ezért végig futottam vele az erdőn letolt nadrággal miközben az angol himnuszt énekeltem, ezekután felmásztam egy fára és a tetején elszámoltam 13-ig franciául majd az általam ismert pokémonok neveit kezdtem sorolni ABC sorrenben üvöltve és leugrottam, de pont ráestem a kis varacskosdisznó kölyökre ami elpusztult és ezért nekirohantam egy fának aminek hatására 10 percig magyar népmeséket meséltem magamnak. Miután felébredtem, rákmászásban hazamentem és közben kínai pop slágereket daloltam. Asszem ez volt a legdurvább élményem.
2010. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!