Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csúfolnak állandóan a fiúk? Ennyire ronda vagyok?

Figyelt kérdés
9-es vagyok, és szinte minden második-harmadik nap, ha végig megyek a folyosón, hallom, hogy a fiúk azt mondják, hogy "nézd már, milyen csúnya az a gyerek" stb. Ez nagyon zavar, és ilyenkor mindig elmegy az életkedvem és legszívesebben elbújnák, csakhogy többet ne csúfolhassanak. Tudom, hogy nem vagyok egy szépség, nem vagyok olyan vékony, mint azok a lányok, akik miniszoknyában járnak suliba, de arról már tényleg nem tehetek, hogy a fejem hogy néz ki. Régen emiatt önbizalom hiányom volt, még most is van, de már valamelyest megszoktam, hogy így nézek ki és próbákok így suliba menni, hogy "nem vagyok csúnya", de mégis csúfolnak.
2012. szept. 29. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
képet
2012. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
fogyjál le
2012. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék én azokra akik csúfolnak. Egy szép nagy lesz@arom tabletta, nem kell velük foglalkozni, biztos lesz, vagy van is olyan csak nem tudsz róla, akinek tetszel. Bár rendszerint, legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy akik ennyire csúfolnak valakit, annál otthon, a családban vagy csak a pici agyában gondok vannak, és azt máson vezeti le.
2012. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Legalább nem leszel nagyképű flegma khurvahhh.
2012. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
#3-asnál a pont. jó nagy, körzővel szerkesztett ívben le kell sz*rni hogy más mit mond. 100% hogy van olyan valaki akinek tetszel, csak max nem azok a bunkók között. És igen, vagy az agyukban, vagy otthon van valami. JA és örülj neki hogy te NEM vagy olyan mint a "sok vékony lány akik miniszoknyában járkálnak iskolában". Egy normális pasi messze elkerüli az olyanokat :) Fel a fejjel, és kaki rájuk :)))
2012. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. A reális véleményhez, válaszhoz nem ártana egy kép.

2. Alapvetően magadnak felelj meg! Úgy élj, hogy jól érezd magad a bőrödben. Ha önmagad vagy és az is leszel, nem játszod meg magad a késöbbiekben sem, a párválasztásnl sem akkor késöbb nem lesz csalódás, szakítás, válás stb. Magyarul: lesz@rom a mások véleményét! Én úgy vagyok vele, hogy csak annak a véleménye érdekel akit megkérdezek, akiére kiváncsi vagyok! A többi tehet egy szivességet!

3. Akiknek csak a külsőségszámít azoknak kívánom, hogy találjanak egy nagyon szép, jó alakú nőt, kiálhatatlan természettel. Egy igazi házisárkányt és ne tudjanak tőle megszabadulni!

Te pedig éljél boldogan mert kedves, aranyos, megértő, segítőkész, okos, és SZÉP vagy a párod szemében!

2012. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki abból hozza ki a legtöbbet, amit kapott. :)

És akkor nem lesz ronda.

Charlize Theront láttad a Rém c. filmben? És filmbemutatón??

[link]


[link]


Egy jó smink, egy új frizura, pár előnyös ruha, egy kis sport, egy kis mosoly....

.... és jó nagy adag lesza.romtabletta, ahogy már írták is. Addig piszkálnak, amíg látják, hogy idegesít. Ha nem fogod magad látványosan felhúzni, nem lesz már izgalmas.


Ha gondolod, küldj egy képet priviben (arc, alkat azért legyen látható, amolyan rendes családi kép), és írok pár tippet, mivel javíthatsz a helyzeten. :)))

2012. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!