Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmmel (testvér...

A legjobb barátnőmmel (testvéremmel összevesztem) hogy békitsem ki? nagyon fontos nekem meg azt monta énis neki. már megint a féltékenység a baj. Mit kellene tennem h kibéküljünk?

Figyelt kérdés
2napja békültünk ki akkor az volt a baj h úgyérezte h nem foglalkozok vele közbe mindíg hozzá mentem csak egy másik barátnőmet is misíértem közben mert ugyqn oda mentünk. Másnap heeloween buli volt elmentünk az egyik barátnőmhöz Bogihoz h onnan megyünk a bulira minden jó volt de közben meg tudtuk h kibeszélnek minket h milyen a barátságunk. Meg beszéltük h mindenkit leszarunk csak eggyütt leszünk végig. Oda értünk aztán az eggyik csaj aki kibeszélt minket ott vol a kabát őrzőben a többiekkel jött Fru velünk meg minden de aztán mindenki hívott bulizni mert szertnek és tudják h nagy paty arc vagyok kérdeztem Frut h nem lenne baj ha mennék velük akk mondta h nem menjek nyugodtan ekkor még semmi baj nem volt, aztán megyek hozzá és látom h ott van azzal aki kibeszélt minket felhúztam rajta magam vissza mentem lehiggadni utánna meg megharagudott mert nem tartottam be az igéretemet nem voltunk mindíg eggyütt pedig azután h lehggadtam egyből mentem hozzá de akkor már elkéstem vele :' ( micsináljak nagyon jó barátnők vagyunk és nagyon fontos nekem meg énis neki most micsináljak? Hogy békitsem ki? már kérdezték egyszer tőle és azt mondta nem érdekli. De viszont nem tudja h oda mentem hozzá és h lekellet higgadnom a féltékenységtől.

2012. nov. 24. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok, lányok?

én úgy 13-4re tippelek,de javíts ki, ha tévedek

nem értem a problémát... össze vagytok veszve de azt szajkózzátok, hogy nagyon fontosak vagytok egymásnak? ha ennyire fontosak vagytok egymásnak, akkor mi a fennakadás?


kibeszélni valakit aztán adni a barát(nő)t képmutatás

azt állítani gondolkodás nélkül, hogy mások tuti kibeszélnek minket, az rosszmájúság

parádézni amiatt, hogy egy barátnőnk egy másik emberrel beszél, irigység

kijelenteni, hogy mással nem fogunk érintkezni egy bulin, az hülyeség, képmutatás, álszentkedés


így írni pedig bűn, de mindegy:D


szóval akkor kettő tőmondatban írd le, hogy mi a probléma konkrétan! és egy harmadikban pedig a korotokat

2012. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már kibékültünk :DD am én 13 vok :D de azért köszi a segítséget,a stellácskával azóta is rosszban vagyunk a k*rva any....beszélje ki :@
2012. nov. 30. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

13.. sejtettem:D

nem mondom, hogy "nők", de azért.. lányok..:D keltitek mindig a feszültséget... szörnyűek vagytok:D de majd kinövitek na:)


amúgy a partyarckodás miből áll? milyen nálatok egy party? mármint mi ugyebár iszunk mint a gödény oszt kb ennyi:D remélem ti még nem...

2012. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!