Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érzitek úgy, hogy a legjobb...

Érzitek úgy, hogy a legjobb barátnőtök mellett senkik vagytok? 15L

Figyelt kérdés
Mindenki őt szereti, akárhová megy, köré gyűlnek az emberek, akármilyen társaságban képes pillanatok alatt feloldódni, pörgős, szép és intelligens, a pasiknak meg csak ő kell, bár általában nem jár senkivel sem mert éretlennek találja őket. Nekem most alakulóban van egy srác, de igazából nem merem bemutatni a barátnőmnek, mert félek, hogy majd neki is ő jön be jobban!! :'( Sokszor volt már úgy, hogy ugye ő nem akar velük járni, én meg vigasztalhatom a fiút, de észre sem veszi, hogy nálam lenne esélye. Teljesen csúnyának és unalmasnak érzem magam mellette és próbálok nem irigykedni, de nem megy. :( Valaki van még ilyen helyzetben? Ti hogyan győztétek le ezt az érzést? Mert nagyon rossz :(((((

2012. okt. 13. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt ebben a korban egy ilyen barátnőm, de ő nem volt olyan hűdeszép sőt, okos se. Folyton ha beszélgettem egy sráccal, odajött jópofizni, tehát nem hagyott soha kettesben egy fiúval sem. Aztán amikor összejöttem azzal a fiúval, elkezdett rólam dolgokat terjeszteni, és itt nem ilyen kis izére gondolok, hogy pl kibeszélek mást v ilyesmi, hanem olyanokat hogy drogozom, stb. Persze mindenki hitt neki, hiszen a legjobb barátnőm, ő csak tudja hogy én mit csinálok. Ebből hatalmasnagy ügy lett, és ott vége is volt a barátságunknak. Szerintem ha valaki nem érzi jól magát a barátnője társaságában ott már régen rossz minden.

Elég forrófejű tinédzser voltam, én úgy oldottam meg a problémát, hogy azon a nyáron pár barátommal jól megvertük, bár abból is ügy lett, de legalább volt alapja. Annyit mondok, nem ez a megoldás, szerintem beszéld meg vele, mondd el neki hogy mit érzel mellette, biztosan többre mész vele, mint én a verekedéssel :) És ne legyél ilyen önbizalom hiányos, olyan lány nincs a földön, aki ne lenne szép :) Esetleg egy kis átalakításra van szükséged, de fel a fejjel, látatlanban is azt mondom hogy szép vagy, nincs okod szomorkodni :)

2012. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is van egy ilyen barátnom.teljesen jelentéktelennek érzem magam melette amikor korulveszik mások,hiszen úgy tesznek,mintha én ott se lennék,ráadásul néhány barátja még engem sérteget és megaláz is.
2012. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem szándékosan csinálja, akkor meg kell beszélnetek. Egy valamit megtanultam a legjobb barátnőmmel. Nem szabad az ilyen dolgokat lenyelni. Sok pici, bár ebben az esetben eléggé nagy, dolgokból összejönnek olyan hatalmas dolgok, amik véget vethetnek a barátságotoknak. A megoldás itt mindenképpen: leülni és megbeszélni. Ha tényleg a legjobb barátod, ami persze csak ott fog kiderülni, akkor megbeszélitek és ő majd megpróbál tenni valamit ellene. Remélem megoldódik a gondod. És én is csak azt tudod mondani, mint az előttem szóló: nincs olyan, hogy csúnya valaki, csak önbizalomhiányos. :)
2012. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!