Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hagyja ezt a rendőrség,...

Miért hagyja ezt a rendőrség, a belügy, ez normális dolog?

Figyelt kérdés

" Egy kereszteződésnél három autóval elállták az útját, amelyben különböző szerszámokkal felfegyverkezett cigányok ültek, akik az elmúlt hónapok romák elleni támadásai miatt járőröztek és a gyanús kocsikat figyelték"

Ha ugyanennyi magyar így feltartóztatna egy cigányt, rögtön bevinnék őket és óriási botrány kerekedne rasszizmus címén!


2009. aug. 17. 15:59
 1/7 A kérdező kommentje:
A terepjáróban utazók először nem mertek kiszállni, de a tucatnyi ember fenyegetésének hatására engedelmeskedtek. A baltával, gereblyével és más eszközökkel felfegyverzett férfiak még a terepjáró csomagtartóját is felnyitották. A megrémült utasokat végül akkor engedték el, amikor az egyik helybeli felismerte a sofőrt.
2009. aug. 17. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja hát én s etudom ha egyszer vadász volt, már messziről miért nem lőtt közéjük, aztán csak elálltak volna előbb-utóbb, eszméletlen amit ezek művelnek
2009. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és ha 2kopasz a téren egy cigányt ver éppen az nem számít, mert a médiának nem ez kell hanem az ellenkezője, mindenesetre mindkét csoportnak abba kellene hagynia ezeket a baromságokat amiket a kommunizmus előtti (igen, szálasi) időkben vertek a magyarokba

a közéjük lövés baromság nem oroszlánok egy szafarin hanem emberek akik rettegve alszanak el nehogy monotov koktélt dobjanak a házukra

aztán most kapnék egy miért nem dolgoznak kérdést, azért mert nem veszik fel őket sehova csak azért mert cigányok

2009. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem azért nem veszik fel őket sehova, hanem azért, mert egy koszos, tanulatlan, szarul dolgozó, agresszív népség. a rasszizmusnak alapja van, és aki ad rá okot, azt bezony utálják.
2009. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Vannak értelmes cigányok, akik dolgoznak (nem megélhetési bűnözés!!), de a jelentős részük, vagy inkább a feltűnőbb részük nem ilyen. Nekem eszembe nem jutna egy mosdatlan, büdös embert alkalmazni. A tömegbelövés tényleg nem lenne túl etikus, de amit a cigók tesznek, az még kevésbé az.

Ja, és a P*csától az Ostoba egy nagyon jó szám:D Bár szerintem nem kapcsolódik ide, mert épp a rasszista nácikat szidják benne, de sebaj.

2009. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"és ha 2kopasz a téren egy cigányt ver éppen az nem számít,"


Nem számít? Hatmilliárdos vérdíj lenne a fejükön rasszizmus címmel!


"mindenesetre mindkét csoportnak abba kellene hagynia"


Én nem kedvelem a kopaszokat, nácikat, hungaristákat, mert ők sem kedvelnek engem. DE! Nekik miért kéne leállniuk? Miért kéne hagyni, hogy meg jobban elengedjék magukat a cigányok?


"a közéjük lövés baromság"


Ebben azért egyetértünk.


"nem oroszlánok egy szafarin hanem emberek akik rettegve alszanak el nehogy monotov koktélt dobjanak a házukra"


Molotov koktél. És ez egy vicc volt ugye? Itt mindenki retteg, csak pont a cigányok nem! Szaporodnak, mint a patkányok, lopnak, csalnak, hazudnak. Magyarokat vernek, mondván "k*csög magyar! g*ci magyar!". És ezt egyik főmufti sem hívja rasszizmusnak. Miért? És miért lett szitokszó a "magyar" szóból?


"aztán most kapnék egy miért nem dolgoznak kérdést, azért mert nem veszik fel őket sehova csak azért mert cigányok"


Persze, hogyne... valljuk be: 1000-ből egy akar dolgozni. Ezért nagy hátrény nem éri őket, mert azt az egyet visszautasítják. És van egy olyan érzésem, hogy nem azért utasítják vissza, mert cigány, hanem:


- benne van az összesben a cigányvér. Van egy cigány barátom, legtöbbször meg sem mondanád róla, hogy az, de ha felidegesítik, előjön a cigány vér.

- nem tanult, mert helyette putrizott, k*rválkodott, drogoz árult/használt, és egyéb erkölcstelen dolgok.

2009. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rasszizmus az, amikor fehér ember bármit tesz nem fehérrel, fordítva ilyen már nincs. :)
2009. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!