Megvernétek az ilyet?

Figyelt kérdés

msn beszélgetés egy szinte vad idegennel

(anyám halott)(apám vak).minden ok nélkül fokozatosan egyre parasztabb lett olyanokat mondott ,hogy kiforgatja anyámat a sirjából és apám szemtelen. és ezen kívűl eszméletlenül gyalázta a rokonaimat és engem és fenyegetőzik is .meg is beszéltünk egy helyet a bunyóra csak attól félek ,hogy fel fog jelenteni ha nem úgy alakulnak a dolgok mint kellene neki.ti mit tennétek ha tudjátok ,hogy úgy is lenyomjátok?hagynátok ezt?


2009. aug. 17. 22:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
3/1:)
2009. aug. 17. 22:55
 12/25 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Egyetemista.


szerintem olyan szinten verd meg, hogy ő gondolja magáról, hogy szemtelen... micsoda egy ....."+!""!%!


HElyettem is verd meg!

2009. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Én ott ba**nék ki vele ahol tudnék, hogy könyörögjön, hogy bocsássak meg neki. Szánalmas az ilyen. Taigetosról kéne ledobálni sorba mindet.
2009. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy primitívnek tűnök, vagy agresszívnak, de én megverném! Utálom az olyanokat, akiknek csak interneten keresztül van nagy szájuk. Nem azt mondom hogy agyon kell verni, de meg kell leckéztetni, hogy tanuljon egy kis illemet.
2009. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
szólsz a rendörségnek beszélgetsz vele msnen rendőrök mellett megbeszélsz egy talit de ott csak a rendőrök várják majd ezért felelhet a bíróságon megfélemlítésért szüleid jogaiért hogy hogy meri őket gúnyolni, és internetes zaklatásért is perelhetsz
2009. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
lealacsonyodsz az ő szintjére ha tovább foglalkozol vele, tudd azt hogy megverhetnéd de minek! A nemes lélek nem bosszú szomjas, nem kell minden sérelmet megbosszulni mert akkor hülyére verhetnéd a világot! Ezek általában nyeszlett kis gempák, és jó eséllyel félholtra vernéd és akkor dutyi. Megéri? Nekem is beszólogatott egy valaki, aztán kiderült hogy lány XD Szép napot és emelt fejjel xard le!
2009. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
sztem verd meg, de ne annyira h feltudjon jelenteni. legyen 8 napon belül gyógyuló.
2009. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
rendben akkor nem csak én vagyok azon az állás ponton amit jónak látok .köszönöm mindenki véleményét!
2009. aug. 18. 02:24
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

Ha ezt már így előre megbeszéltétek, akkor már állj ki magadért. Ne legyél már pipogya. Kit érdekel, hogy a nemes lélek nem bosszúszomjas?! Ezt mondogatnátok akkor is, ja valaki agyonverné a gyerekeiteket? Pff...

A másik marhaság meg a rendőrség...na ne. Most komolyan, mit tudna csinálni ha kihívnák a helyszínre még a verekedés előtt? Semmit! Utána meg már minek hívnák ki?

Verd agyon kérdező!

Egyébként ha én a helyedben lennék, a biztonság kedvéért magammal vinném egy-két cimborámat, hátha úgy gondolkodik a srác, hogy te egyedül leszel, ő meg nem...

2009. aug. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
de cimborát vinni azért már túlzás lenne nem ?:) azt magyar ember nem szokott meg az én gondjaim miatt tegyem tönkre más napját? amúgy köszönöm mindenkinek a válaszát akármi is volt a véleménye:)
2009. aug. 18. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!