Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és egyeszerüen csak átlagos dolgokról tudunk beszélgetni, pl "hogy vagy? Milyen napod volt? ". miért van ez és h lehetne változtatni? :S szeretjük egymást, de ez így furcsa.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagy baj....


Nehezen nyíltok meg egymás előtt, és túl sok a gátlásotok egymás előtt, még ha a szex megy akkor is....

Ki kell mozdulni, el kell menni kirándulgatni sétálni, oda ahol kevesen vannak és ha ő nem akkor neked kell kérdezgetned őt más témákról, mindenről amire kíváncsi vagy.

2011. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mégcsak 15évesek vagyunk de akkoris :S

az a baj h énsem tudok tőle mit kérdezni,vagy mit mondani..

2011. febr. 4. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ugyanilyen volt a legutóbbi kapcsolatom, de mi négy hónapig húztuk csak, utána beleuntam ebbe. Sok sikert.
2011. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:/

tippeket nem tudnátok adni esetleg,hogy miről kéne beszélgetnünk..?? mit mondjak,mit kérdezzek..? vagy mondjam el neki ezt a problémám?mit csináljak?:S

2011. febr. 4. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mi állandóan emlékeket mesélünk egymásnak lehet azért is mert velem annyi minden történt már meg vele is de én alapból azt érzem h megakarom vele osztani életem minden pillanatát szóval általában mindig elmondom mit gondolok éppen mi jut eszembe barátinkról is szoktunk mesélni egymásnak meg tervekről álmokról ,am azzal semmi baj nincs ha általános dolgokról beszéltek csak nem árt bele vinni egy kis személyes szálat mert ha 5 hónapja együtt vagytok csak érdekled a barátodat csak lehet azt hiszi tolakodás lenen kéregetnie mindenfélét
2011. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem..:) csak az a baj h semmi olyan nem történik velem amit megosztanék vele,minden napom ugyanolyan .. max ha elmegyünk valahova bulizni de az se mindig van .. úgyh.. :/
2011. febr. 4. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ha ki se mozdulnék a lakásból 2 hétig, akkor is tudnék miről beszélgetni a barátnőmmel.

Érted mit akarok mondani ezzel :-)

Ha már ennyire keresni kell, hogy miről beszélgessetek, hogy ne legyen nagy a csend, akkor az a kapcsolat nem életképes.

2011. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem az van h végig kuss van,meg se szólalunk,ne hidd azt .. beszélünk .. csak nekem az hiányozna h valahogy nyitottabban,jobban az érzésekről vagy nem is tudom .. vagy pl a kapcsolatunkról .. jó mindig mondjuk h szeretlek de valahogy jobban,többet az érzésekről ..
2011. febr. 4. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki ezt a problémádat, kérdezd meg, őt ez mennyire zavarja és szerinte mit tudnátok tenni. És ha erről tudtok beszélgetni, akkor máris meglesz az első dolog az érzésekről, és utána csak jobban fog menni ezentúl. De beszéld meg vele szerintem :)
2011. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 4. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!