Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Ki hogyan veszi rá saját magát, hogy szombat este egyedül elmenjen bulizni?

Én rendszerint nappal eltervezem, hogy este megyek, aztán elalszom, és csak reggel ébredek fel. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szombat, buli

2012. okt. 27. 13:43  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy érezhettem meg? Soha nem álmodom legalábbis nem emlékszem rá. Szombat éjjel arra ébredtem, azt mondtam az Öcsémnek nem leszel egyedül, ott a mama, papa a kutyád és tisztán...
Újabb szombat este egyedül otthon. Ti hogy bírjátok?
Kicsit beittam. :-) Nagybátyám szerint: "aranyosra" ittam magam:-) miért is ülök itthon egyedül szombat este?
Szombat este, egyedül. Elmennék valakivel, de nincs kivel.23 éves (f) vagyok. Van itt még valaki hasonló helyzetben?
Ki az aki egyedül otthon tölti a szombat estét? Mivel üti el az időt?
Szombat délután mit lehet csinálni egyedül Budapesten? (Bőven lent. )

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!