Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha belém köt egy...

Mit tegyek, ha belém köt egy vagy több roma az utcán?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, miért, de rengetegszer kötnek belém a cigányok. Szinte vonzom őket. Egyszer fölszálltam a buszra, pár perccel később odaszólt egy roma srác, hogy miért mosolyogtam rá, amikor fölszálltam. Azt akarta, hogy üljek oda mellé, aztán azzal fenyegetett, hogy valljam be neki, hogy tetszik nekem. Aztán mikor kicsit lenyugodott közölte, hogy szerencséd, hogy nő vagy. A suliban álltam az udvaron, beszélgettem, erre mögöttem elment egy csaj, és úgy nekem jött, hogy szinte felborított, biztos nem fért el mellettem. Mondtam többieknek, hogy annyit mondhatott volna, hogy bocs, erre visszajött, hogy ha valami bajom van, neki mondjam, mire ezt kimondta, vagy 8-an álltak körülötte, és az egyik elkezdett folytogatni. Mondta, hogy én itt senki vagyok, és addig nem hagyott békén, míg azt nem mondtam, hogy világos. Mert ötször kellett megkérdeznie. :D Dirinél meg jöttek azzal, hogy én lecigányoztam őket. Már komolyan félek kimenni az utcára, ha rájuk nézek, az a baj, ha nem nézek rájuk, az a baj. Mit tegyek, ha belémkötnek? Ráadásul én makacs vagyok, nem figyelem, hogy hányan vannak, vagy hogy mennyivel erősebbek, de kiállok magamért, és ez "nem helyes" egy ilyen szituációban, ha élni akarok. 18/L
2009. aug. 18. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy csinálod...

nekem sosem volt ilyen problémám pedig vannak a városunkban egy páran...

2009. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
ha beléd kötnek, fuss amerre látsz.
2009. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
jézus :S vegyél gázspray-t szerintem. Merre lax?
2009. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor is elfussak, ha csak verbálisan kötekednek? :D
2009. aug. 18. 23:38
 5/23 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, Csepelen. Itt Csepelen nem fordult még elő ilyesmi, de a sulim Kispesten van, most pedig Pesterzsébetre járok sűrűbben, és mindkét helyen előfordult.
2009. aug. 18. 23:40
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Akkor is fuss, ha már meglátod! Higgy nekem, én szegedi vagyok, márcsak tudhatom!
2009. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyszer arra gondoltam, hogy valahogy megpróbálom lefotózni őt, őket, majd hagyom, hogy megverjenek. :D De úgysem csinálnának semmit, hisz biztos én vagyok a rasszista.
2009. aug. 18. 23:46
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Kiabáld hangosan, hogy éljen Hitler xD
2009. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Giovanni ***** válasza:
100%
Hi. Sajnálom h fajtársaim ezt csinálják veled.Mondok egy nevet ezt a legtöbb cigány ismeri és tartanak tőle t.Gy. Tanyi György a nagy bátyád... fenyegesd meg őket ne félj.Amelyik kutya ugat az nem harap ha sokan vannak hozzál te is embert nem így megy ez.Használj viperát.B.nőm Csepeli.én személy szerint 8.kerületi.Voltam párszor csepelen háát vannak érdekes részei ahol még én is félek..SAJÁT FAJTÁRSAIMTÓL De tudom h nagy a hátterem igy nincs gond.Cigányok ellen csak ez jó.Emlitsd fel ezeket a neveket ,Coffos Guszti Baranyai Lacika,t.gy. turu és tudják mi a helyzet.Fenyegesd őket.Soha ne hagyd magad.
2009. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
46%
Szerinted, ha kedvesen beszélek velük, amikor feltartanak, és arra is agresszivitás a reakció, akkor fenyegetésre mi? Másrészt nem akarok ilyen szintre süllyedni, akkor sem, ha másképp nem értenek.
2009. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!