Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha belém köt egy...

Mit tegyek, ha belém köt egy vagy több roma az utcán?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, miért, de rengetegszer kötnek belém a cigányok. Szinte vonzom őket. Egyszer fölszálltam a buszra, pár perccel később odaszólt egy roma srác, hogy miért mosolyogtam rá, amikor fölszálltam. Azt akarta, hogy üljek oda mellé, aztán azzal fenyegetett, hogy valljam be neki, hogy tetszik nekem. Aztán mikor kicsit lenyugodott közölte, hogy szerencséd, hogy nő vagy. A suliban álltam az udvaron, beszélgettem, erre mögöttem elment egy csaj, és úgy nekem jött, hogy szinte felborított, biztos nem fért el mellettem. Mondtam többieknek, hogy annyit mondhatott volna, hogy bocs, erre visszajött, hogy ha valami bajom van, neki mondjam, mire ezt kimondta, vagy 8-an álltak körülötte, és az egyik elkezdett folytogatni. Mondta, hogy én itt senki vagyok, és addig nem hagyott békén, míg azt nem mondtam, hogy világos. Mert ötször kellett megkérdeznie. :D Dirinél meg jöttek azzal, hogy én lecigányoztam őket. Már komolyan félek kimenni az utcára, ha rájuk nézek, az a baj, ha nem nézek rájuk, az a baj. Mit tegyek, ha belémkötnek? Ráadásul én makacs vagyok, nem figyelem, hogy hányan vannak, vagy hogy mennyivel erősebbek, de kiállok magamért, és ez "nem helyes" egy ilyen szituációban, ha élni akarok. 18/L
2009. aug. 18. 23:25
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én nagyon sajnálom az ilyen embereket, akiket ennyire zavarnak a romák ez ellen ténylegesen kikellene találni egy módszert! Bizony nem te vagy az egyetlen ezzel a problémával. Szerintem az eggyik legbeváltabb módszer ha magasabb rendűnek adod ki magad és feljebb lépsz egy vagy kettő :P komunikációs szintet amialatt azt értem hogy nem egy-két szavas mondatokba válaszolsz neki hanem olyan szavakat használsz amiket roma még sohase hallott (ne olynanokat amik nem léteznek mert lehet hogy más hülyének néz :P) amikor mondjuk ezt a mondtatot használod "sajnálom én nem kívánkozok felesleges agresszivitásba bocsáltkozni mert az nem tenne jót az ápolt bőrömnek." tuti mondat ^^ erre a roma csak néz, néz és nem tudja feldolgozni az agya mert nem éri el a szellemi képességeit ;) és vagy megszólal valami nem-káromkodást mondjuk "aha" és elmegy vagy csak simán romásan néz rád és elmegy onnan, ja és ha buszon vagytok akkor elfordul előre és elkezd gondolkodni aztán egy pár óra mulva megfájdul a feje és abbahagyja x) sok sikert hozzá ^^ ;)
2011. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy zsidó vagy és jelentsd fel antiszemita támadásért. :)
2013. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
szia én Sárkeresztúron lakok itt majdnem az egész falu cigány vannak kedvesek,normálisak és vannak kevésbé kedvesek,és normáltalanok azt ajánlom játszd az elötük hogy nem félsz és szólj vissza,vagy olcsd le őket. Vagy ha olyan helyzetbe vagy hogyha csak messziről beszólnak akkor tégy úgy mitha semmi sem történt volna. nálam ezek beváltak,csak nálunk kővel is dobálják a magyarokat
2016. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!