Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 17 éves lány akinek...

Voguelilias kérdése:

Egy 17 éves lány akinek nincsenek barátnői az mégis hogyan vészeli át ezt a problémákkal teli időszakot? (szerelem leginkább)

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 23:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok. Megmondom őszintén, nekem nincsenek fiú barátaim. A barátaim akik szerintem igazi barátok azok lányok. De sose feledd, barátja az embernek csak 1-2 van. Írj privibe, szívesen dumálnék veled:) És ne feledd: Isten nem ér rá, váltsd meg magad!
2008. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, és nincsenek fiú barátaim. Barátaim akik igaz barátok, mind lányok. Írj nyugodtan privibe, szívesen beszélgetek talán ki tudjuk beszélni egymás féltett titkait. És ne feledd: Minden tetőről látni a napot!:)
2008. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Igen volt egy úgymond "legjobb barátnőm" de vele lassan 2 éve, hogy a kapcsolatunk megromlott. Lett barátja és most úgy érzi ő itt a nagy sztár és ő a legtutibb és a legértékesebb. Pofája is akkora lett, hogy néha meglepődök, hogy mit művel. Barátom az van nekem is de azért meg kell hagyni neki is szabadságot és szívesen járkálnék el sétálgatni én a nem létező barátnőimmel. Mert sokkal kiegyensúlyozotabb lennék, hiszen sose voltam ilyen egyedül és ilyen "búskomor" mindenki életvidám lánynak ismer.
2008. máj. 28. 17:42
 14/18 A kérdező kommentje:
Én Bp-től 13 km-re de ez a távolság nudli.Persze ha te nem pesttől ezer km-re élsz.:)Nah és hogy gondoltad az ismerkedésnek a formáját? Van barátom de vele sem olyan kibeszélni a dolgokat de természetesen rá számíthatok de azért jó lenne ha lenne lány is a társaságomban akivel azért elmehetnék 1-2 helyre.
2008. máj. 28. 17:44
 15/18 A kérdező kommentje:
Bp-től 13 km-re lakom. Szívesen ismerkednék és az még jobb lenne ha közös nevezőt is találnánk.Van barátom de jól jönne egy lány társasága is.És igen a kor különbség miatt nem szeretem vele megbezsélni a dolgaimat. Egy korombelivel azthiszem könyebb lenne.
2008. máj. 28. 17:47
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsika de tiszta vak vagyok, nem láttam, hogy a 2. oldalra tette az én kommentjeimet ezért leírtam 3szor mire rájöttem, hogy a másik oldalon van:D :D :D :D :D
2008. máj. 28. 17:51
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy hobbit, amit szeretsz.

A hobbiknál nincs jobb, ami segít abban, hogy barátnőt találhass hosszútávra. Mert akkor már van valami közös érdeklődés, ami összeköt benneteket.

2008. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Barátkozás, olvasás, fórumozás, de főleg barátkozás. Tapsztalat.
2008. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!