Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek bocsánatot kéne...

Szerintetek bocsánatot kéne kérnem a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

sziasztok. Megpróbálom röviden felvázolni. Van y baráti társaságom( barátnőim), és van köztük egy egy barátnőm nevezzük B-nek, aki olyan nevelést kapott (hát kicsit bunkó, nyugodt, tudatos) a szüleivel nincs köztük ölelés, puszi mert ő nem szereti. Vmiért nem bírja az anyukáját(cigizik, ritkán iszik), de jó ember amúgy. Egyszer azt mondtam neki hogy olyan mint az anyukája mert ő is hasonlítgatott vkihez.. és tökre kiakadt hogy soha többet ne mondjam ezt, nagyon kiakadt, eddig volt hogy egyszer csúszott ki a számon de nem rossz indulatból(én is találkoztam az anyukájával többször).

Ma idegesebb volt elkezdett kioktatni vmiért és megint másokhoz hasonlítgatott..hogy te olyan vagy mint y, én meg vissza akartam vágni vmit hogy te meg olyan vagy (aztán eszembe jutott hogy na tuti az anyukájára fog gondolni) és kicsit vigyorogtam hogy basszus,és már látszott hogy kezd kiakadni és mondtamh az anyukám(a sajátom ugye), és elkezdett velem orditozni mindenki előtt hogy megbeszéltük hogy soha többé nem csinálom ezt(amikor ki sem mondtam csak akkor esett le), na ott kiabált velem tökre ki volt dülledve a szeme, mondtam hogy bocsi nem úgy értettem de én is megharagudtam hogy ezért miért kell kiakadni, rám lehet bármit mondani de ha én mondok akkor tisztára megsértődik(am nem olyan sértődékeny típus).

Ő tuti nem fog bocsánatot kérni mert nem olyan ember,( erős típus nem szeret megalázkodni), viszont ilyen kis dolog miatt én nem kérnék bocsánatot, szerintem hülyeség volt összeveszni..

szerintetek bocsánatot kellene kérnem?

(csak nem akartam ezt tök rossz lesz hnap úgy bemenni hogy ilyen a hangulat..másrészt megbeszélni sem volt időnk mert lekéstem volna a vonatot:/)

16l


2012. dec. 3. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:

meg mondtam hogy állandóan ezzel jövök, pedig csak akkor gondolok erre amikor ő elkezd hasonlítgatni vkihez és az nekem sem esik jól!

de nem mondtam ki csak arra gondoltam hogy na most tuti azt hiszi hogy azt akartam/akarom mondani

és most félek hogy emiatt nem fogunk kibékülni, bár aztután a hiszti roham után amit levert nekem, megalázónak tartanám ha bocsánatot kérnék

2012. dec. 3. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:
A bocsánatkérés, az nem megalázkodás, hanem az, hogy belátom, hogy hibáztam, és megbántam. Sok ember olyan, ha dühös, hogy mindennek el tudja mondani a másikat. Menj oda hozzá, és beszéljétek meg. Nincs veszve semmi.
2012. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
itt valami nagy baj van a családjban.szerintem próbálj vele beszélni erről.Igazából nem tettél rosszat csak neki ez fájó pont lehet.Bocsánatot nem kell kérned csak beszéljétek meg.
2013. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!