Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lakótársam 25 éves és egész...

A lakótársam 25 éves és egész nap csak Farmvillezik. Nem szégyelli magát? A barátnője csicskaként viszi neki be a kaját és a folyadékot, mert ki sem mozdul.

Figyelt kérdés
Olyan nyomorék, hogy már idegesít. Egyetemre járok, nehezebb szakra, mint amit ez a lény végzett volna(de nem, mert államvizsga nem sikerült) és mellette dolgozok is. Bármikor látom, csak gépet nyomja és szülein élősködik. Úgy fejbevágnám.
2012. dec. 4. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért zavar ez téged? Ő dolga.. Örülj neki, hogy Te többre viszed..
2012. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Semmirekellő. Nem kellene rá figyelnem, tudom, de azért fejbe verném, hogy vegye észre, hogy milyen kár belé az étel.
2012. dec. 4. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi szabad időm lenne napi két-három órákat edzenék, rohadna megfele :D mondjuk néha még így is
2012. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Te igazságot vársz az életben? :D Mi lenne ha megtudnád, hogy vannak akik úgy élnek, hogy az ujjuk hegyét sem mozdították meg, mégis sokkal gazdagabbak, mint te valaha leszel, akármilyen végzettséggel?
2012. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerinted ha tanulok és dolgozok akkor nincs életem? Egész nap jövök-megyek teszem a dolgom és van életem, van kapcsolatom, barátaim, járok szórakozni. Nem értem a feltételezésed.

Kérdem én, nem szégyelli magát, aki kiszolgáltatja magát és nem csinál semmit? Azért vetted így a szívedre, mert te is ilyen semmirekellő vagy?

2012. dec. 4. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem állsz elég pártatlanul a kérdéshez. Egy dühös karriert befutni próbáló középeurópai ember nézőpontjából vizsgálódsz, nem pedig univerzálisan.

Univerzális szempontból pedig egyik sem értékesebb a másiknál, mert te ugyanannyi időt pazarolsz el az életedből olyan dolgok megtételével, amiket egyébként nem tennél meg, mint ő olyanokra, amiknek semmi értelme.


Elképzelni sem tudod hány olyan ember él szerte a bolygón, aki 5-10-szer annyi pénzt kap havonta, mint te és nem csinál érte semmit és ebből a helyzetből kiindulva eldöntheti, hogy kezd e ezzel a helyzettel valamit vagy sem. És nem szégyellik magukat egy cseppet sem. Bele születtek. Egy eszkimóhoz vagy egy etióphoz képest bármely olyan ember szégyellhetné magát, akit a szülei gondoztak és neveltek fel, és ellátták mindennel ami szükséges. Ugyan így az sem szégyelli magát, akinek a szülei havonta 1 millió dolcsit adnak a gyereküknek, az pedig utazgat, művészkedik, befektet vagy azt csinál amihez épp kedve van.

2012. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Ahhoz képest hogy jössz-mész és teszed a dolgod,ahhoz képest mégis a szobatársaddal foglalkozol és itt sír a szád miatta hogy mit csinál...

TE MAJOM :)

2012. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor van igazi baj, ha nem fizet bele a rezsibe.


Egyébként szerintem se idegesítsd magad vele, mert meglesz még neki annak a böjtje, hogy most herét ver otthon.

A barátnője meg ha ennyire gyökér, hogy szó nélkül kiszolgálja, megérdemli, hogy csicskáztassák.

2012. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet nem látom univerzálisan, de én képzem magam legalább, törekszem a jobbra és nem elégszem meg a 0 szocélettel és az egész napos semittevéssel. De lehet bennem van a hiba.


És egyébként a szülei tartják el, akik a pénzért keményen dolgoznak tudtommal, nem luxus körülmények között él, de mégis eltartják, dolgozni minek...

2012. dec. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!