Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire jó ez egyes embereknek?...

Mire jó ez egyes embereknek? Miért szórakoznak így az albérlettel?

Figyelt kérdés

Nem először járunk már így. Nem abban a városban van a lakás, amit ki szeretnénk adni, mint ahol lakunk, így csak akkor tudjuk megmutatni a jelentkezőknek, ha teljesen biztos, hogy érdekli, és biztosra tudunk megbeszélni egy találkozót. Korábbi bosszúságunk volt, hogy a delikvens mégsem jött el, és utána már a telefont se vette fel, sőt kinyomkodta. Viszont a legfrissebb mérgem az, hogy szegény anyukám utazott el megmutatni a lakást egy olyannak, akit előtte még egyszer felhívtunk, tuti ott lesz? Ott lesz, hogyne, nagyon kell a lakás, stbstb. Szimpatikus hang, nem is az a lepusztult, amúgy sem szeretnénk olyanokat a lakásban. Anyu szegény el is utazott, majd hív, hogy órák óta áll a sötétben meg a hidegben, mert senki sem jött el, még késve se. A telefont nem veszik fel. Na én felhívtam őket, az én számomat még nem ismerték, velem még nem beszéltek, erre letagadja magát a telefonba, hogy őőőőőő? Vele semmi nem volt megbeszélve, nemhogy albérlet, a környékén se járt annak a városnak soha, ő nem tud semmit, de még egy családtagja sem, az lehetetlen, velünk soha nem beszéltek.


Na most ez mire jó? Miért jelentkezik az ilyen? Mi örömöt talál ebben? És akkor még olvasom, hogy az albérlők panaszkodnak. Talán tisztességesnek kellene lenni, ha már mi is azok vagyunk.


2012. dec. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, ti rendesnek tűntök,de mi albérlőként mindig rosszakat fogunk ki... viszont mi eddig mindig becsületesek voltunk, velünk ki az? ez egyforma, ilyen emberek vannak,voltak és lesznek is. Nem lehet ellene tenni sajnos.
2012. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közben biztos talál olcsóbbat,persze nem értem én sem,ilyenkor is illene szólni, hogy bocsi mégsem aktuális.

Azt viszont nem értem miért álldogál anyukád a sötétben, hidegben, miért nem ment be addig a lakásba?

2012. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy ne kerüljék el egymást.


Első, mi a panasz a lakástulajdonosokra?

2012. dec. 4. 18:02
 4/7 Robi.88. ***** válasza:
Ilyen sunyik az emberek. Kifogás mindig van!! Meg nem tudnak nemet mondani. Most már ovatosabbnak kell lennetek! Esetleg talalni vmi ismerost akire ra meritek bizni h megmutathatja a kecot!
2012. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pedig takaros kis lakás, egy nagyváros belvárosában, mégis csak szórakoznak vele. Kifogtunk már akkora majmot is, hogy az utolsó havi rezsijét mi fizettük, mert lelépett.

Igaz, nem Dunántúl. Ott normálisabbaknak tűnnek az emberek (bár nem biztos).

2012. dec. 4. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy bunkó e valaki, hogy lakást vesz ki. ha ő adná ki akkor is az lenne. Míg ha te vennél ki valamit, akkor sem lennél az.
2012. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyenek ha ők a tulajdonosok, akkor sem mennek el, és akkor is kinyomkodják a telefont. Csak akkor nem az az ok, hogy találtak másik lakást, hanem hogy találtak másik bérlőt. Én igazság szerint csak egyszer kerestem eddig még Magyarországon, akkor egy napba belesűrítettünk tíz találkozót, mert mi sem ott laktunk, ahol kerestünk - és hetet vagy nyolcat tudtunk megnézni. Vagy azért, mert annyit késett a tulaj, hogy menni kellett a következőhöz, vagy azért, mert egyáltalán meg sem jelent. Bezzegkülföldön meg olyan is történt velem, hogy az ingatlaniroda frankón megrendezte a találkozót, még ki is küldött oda valami szegény gyakornokot, és csak tőle tudtuk meg, hgoy igazság szerint már rég megvan a leendő bérlő, csak amíg nincs aláírva a szerződés, addig tovább pecáznak. Ott is volt egy százötven kilométeres felesleges körünk. De ha már így ott vagyunk, csak megmutatná ám a földszinti lakást, ahol a nappali panorámaablakán mindenki telibe belát, aki az épület főbejáratához megy, de legalább cserébe napfényt csak nyáron kora reggel lát. az egész lakás.


Ez van, az emberek jelentős része nem szokta mások szempontjait figyelembe venni, akkor sem, ha neki csak pici hátrányába/nehézségébe kerülne a másiknak jelentős előnyt okozni. Bele sem gondolnak. Vagy szégyellik magukat, amiért elutasító választ kell adniuk, ezért inkább nem adnak semmilyet, amit ugyan utána még jobban szégyellnek, viszont nem kell szembenézniük azzal, akivel kiszúrtak.

2012. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!