Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szórakoznak azzal a...

Miért szórakoznak azzal a gyerekek, hogy hóval dobálják meg a buszokat és a villamosokat?

Figyelt kérdés
Múltkor egy csapat tizenéves kölyök megdobálta a villamos ablakát jéggel, és berepedt az ablak. A villamosvezető rájuk szólt, erre csak röhögtek. Láttam olyat is, hogy vagy húsz gyerek egy rakás hógolyóval várakozott negyed órán keresztül, hogy mikor jön már a busz, aztán egyszerre rádobták az összes havat. Mi a jó ebben a "játékban"? Csak kárt okoznak vele.
2009. febr. 25. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nehogy azt mondd, hogy te nem csináltál ilyesmit gyerekkorodban. Biztos nem akartak kárt okozni, csak poénnak gondolták mozgó tárgyra dobálni. Nézni, hogy kinek a hógolyója ragad fent, melyik utas rántja el a fejét. Én is törtem be kiskoromban ablakot, pedig csak el akartam találni, eszembe sem jutott, hogy nem bírja. A gyerek az gyerek, emlékezz vissza magadra ilyen korodban.
2009. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
A tévében azt látják, hogy tahónak lenni jó, az apjuktól azt látják, hogy tahónak lenni kiváltságos és hatalmat jelentő, a tanárok tahók velük, mégis azt mondják, hogy ez rossz dolog, amit persze nem fognak elhinni... szóval valószínüleg azért teszik ezt a sok marhaságot, amiért mindenki más is megteszi, plussz még nincs felelősségérzetük... még így is sokkal kevesebb embernek okoznak kárt, mint teszem azt a bankok...
2009. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Azért a hógolyóval dobálás nem jelent tahóságot! Általánosságban igazad van, de a konkrét esetnél szerintem nem.
2009. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Aztán van olyan, hogy megáll a kamionsofőr, utánuk fut és a leglassabbat irgalmatlanul megruházza :) rendes gyerek ilyenkor nem is csodálkozik. Pl haverom járt így :)


Aztán vannak rendetlen gyerekek, akik kővel dobálnak, és mikor utánuk megy a sofőr,... következő napi hír annyi, hogy


"Életveszélyes sérülésekkel szállítottak kórházba egy sofőrt egy Bosod megyei főút mellől. Csintalan, incselkedő, vidám gyerekek játékból úgy tettek, mint az az ember, aki meg akarja dobálni a gépjárművet. Az ingerlékeny sofőr erre kiszállt és utánuk szaladt, azonban a gyerekek rokonsága, mintegy 80 fő, kövekkel és régóta rozsdásodó kapákkal-kaszákkal összegyűlt és igazságot szolgáltatott a gyermekekre kezet emelni akaró, magából kivetkőzött melósnak.

A helyszíni szemle során a rendőrök a kamion oldalán Nagy-Magyarországos matricát, a hifiben pedig Ákos CD-t találtak; s jegyzőkönyvben rögzítették, hogy a gépjármű két szélvédője több helyen is kavicsfelverődés miatt betörött.

Köztudomású, hogy az említett énekes bizonyos nemzeti radikális körökben is népszerű, valamint számait a Magyar Gárda tagjai is meghallgatják, ha épp az szól a rádióban.

Ami a Nagy-Magyarországos matricát illeti, statisztikai adatokból kikövetkeztethető, hogy azt körülbelül 10.000 pedofil személy hordja az autóján országszerte."


(Népesség 5%-a hordja, míg a legalább látens pedofilok aránya 2% lehet. Az átfedés ezzel az óvatos becsléssel is 10.000 fő, de valószínűbb, hogy ötször ennyi.)


Dejól elkanyarodtam :)))))

2009. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hógolyó már pár ezer éve létezik. Tudod, az ilyenek ellen nem lehet mit tenni és képmutató, aki hőzöng. Csak régen esetleg nem volt villamos és azért nem azt dobálták.
2009. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Srapnel ***** válasza:
100%
Gyerekcsíny, ennyi. Inkább hógolyóval dobálják a villamost, minthogy összefirkálják, vagy kisiklassák. Azért ez nem olyan tragédia. Ha berepedt az üveg, akkor én kiszálltam volna a villamosvezető helyett és jól megfogtam volna a leglassabbat. :)
2009. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a jelenséggel én is találkoztam épp a minap debrecenben... csak annyit gondoltam, hogy nincs jobb dolguk a neveletlen kölyköknek...
2009. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
89%
hát igen...azthiszik vicces,pedig nicns rajta mit nevetni..nem tudom,tényleg nem értem mi benne a nevetséges:S
2009. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném, hogy miért szórakoznak azzal, hogy kővel dobálják a vonatokat?
2009. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon élünk, nem igaz? Ez egy ördögi kör...Németo-ban miért nem csinálnak hasonló dolgokat?!
2009. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!