Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hadititkokat tudhat a...

Milyen hadititkokat tudhat a nagybátyám? Szerintetek mesélne nekem ilyenekről?

Figyelt kérdés

Anyának a testvére mérnök és már nagyon régen Amerikában lakik, ott is diplomázott meg minden.

Egy nagy fegyvergyárnál dolgozik és lézer fegyverek fejlesztésével foglalkozik.

Olyanokkal mint pl a YAL-1

[link]


Most majd az ünnepekre hazajön Magyarországra és majd biztos többször találkozok vele. Szerintetek tudhat hadititkokat és mesélne nekem ezekről érdekes dolgokat? Vagy ne is faggassam mert úgyse mondhat ilyenekről semmit? Lehet ilyen titoktartási szerződése? Tök érdekes dolgokat tudhat, érdekelnének ezek. Nem akarok bunkón faggatózni, de tényleg tök érdekes munkája lehet. Örülnék ha mesélne róla.


2012. dec. 7. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos van titoktartási kötelezettsége.


Amíg úgy érzed hogy nem terhes számára a kérdezősködés, addig kérdezz. Amit nem mondhat el, arra nem fog válaszolni :-)

2012. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit mesélhet, annyit fog. Feleslegesen egy lelkes gyerek kérdései miatt nem fogja kockáztatni a szerződését. SEmmi "hadititokra" ne számíts. Ha tudja sem fogja elmondani. De azért felszínesen még mesélhet.
2012. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
A hadititoknak van egy olyan sajátossága hogy titkos. Tehát nem mesélhet róla csak úgy bárkinek.
2012. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aztán én a helyében kitalálnék mindenfélét, mert úgysem tudod hogy igaz-e :D
2012. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek kérdezgethetem?:)

Anya azt mondja, hogy inkább ne:(

2012. dec. 7. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!