Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valami ertelme az eletnek?...

Van valami ertelme az eletnek? Mit tehetnek hogy jobb legyen az eletem?

Figyelt kérdés
Nincs egy igaz baratnom se es semmiben nem vagyok tehetsehes.Nem tudok valami szepen rajzolni,nincs jo hangom,nem vagyok elso tanulo,nem vagyok jo tornabol se,nem nezek ki jol stb.Mindenki lenez es csak a hibat keresik bennem.Sokszor levegonek neznek az osztalytarsaim.Vannak akik meg csufolkodnak is velem.Mit tehetnek hogy megvaltozzon a helyzetem?

2012. dec. 8. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor most szépen akarom hallani azt amibe jó vagy!


Mindig azokkal csúfolkodnak, akikkel lehet és akik gyengék.Hány éves vagy?

2012. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2012. dec. 8. 14:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Az életnek az az értelme, hogy keresd az élet értelmét.
2012. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Idővel rájössz miben vagy jó. Lehethogy jól tudsz halgatni, meg tudod hallgatni a másikat, segíteni, megnyugtatni.
2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

ismerkedj neten, barátközz, megtanulsz komunikálni másokkal, magabiztosabb leszel, hidd el :)

Esetleg kezdj el valamivel foglalkozni, hangszer, valami zenekar, valamit téma ... hidd el rengeteg ember van és minednkit más más érdekel ... biztos találsz olyan embereket akiket az érdekel ami téged.

2012. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazabol semmibol sem vagyok kiemelkedoen jo. Rajzolni, enekelni atlagosan tudok, sportbol( kosar, talajtorna stb) es tancbol igazi anti-tehetseg vagyok. Netten( foleg cheteken) nem szeretek ismerkedni, mert a legtobb felhasznalo mind perversz es csak a szexrol akar beszelni vagy hogy kiverje. Szeretem a termeszetet, az allatokat, de nincs lehetosegem setalnom a termeszetben, mert anyam felt. (pl. erdo, hegyek stb). Nagy parkok nincsenek ahol en lakok, mert egy viszonylag kisvarosban elek.
2013. márc. 9. 18:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem vettem eszre, hogy mar egyszer leirtam, hogy mibol hogy allok.
2013. márc. 9. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Az élet értelme maga az élet. Ne az élet értelmét keresd, hanem azt amiben az örömöd leled. Olyanokkal akik lenéznek pedig ne is akarj barátkozni.
2013. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni amit mondani fogok, inkább előre szólok. Szar az élet? Brühüm brühüm...ember gondolkozzál már! 14 éves vagy és már szenvedsz holott ennél már csak rosszabb lesz. De mit fogsz majd akkor csinálni? Mert nem fogsz ráérni ilyen önsajnálatra. Nem gond ha nincsenek barátaid, az mindig jelent valamit...ez pozitívum számomra. Legyél rá büszke...én az vagyok. Legyél jobb mint a többi, legyél erősebb és okosabb is mint ők. Olvass komoly műveket és művelődj ezzel is diadalmaskodva felettük. Gyűlölni fognak érte és megvetnek de mégis jobb út ez és dicsőbb út ez. Én is olyan vagyok mint Te és hasonló kérdéseket tettem fel én is de mint mondtam, rá kellet jönnöm, hogy ez így nem járható út. Mert az ember egy olyasvalami aminek felébe kell kerülni(Nietzsche). Sok szerencsét:)
2013. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előzővel nem értek egyet. Nincs olyan, hogy ennél már csak rosszabb lesz. Nagymamám például azt mondja, hogy élete legjobb szakasza 65 éves korától 75 éves koráig volt. (ő akkor járta be a világot, akkor volt a legtöbb élményben része)

Ilyen nincs, hogy ennél már csak rosszabb lesz. Olyan van, a felelősséged több kell hogy legyen, de az nem rossz.


Változtass a hozzáállásodon! rosszat sose mondj magadról! legyél vele tisztába, de ne híreszteld. Így ne csodálkozz hogy nincsenek barátaid, és levegőnek néznek. Az emberek ösztönösen a boldogságot, pozitív dolgokat keresik. Valljuk be, te egyik sem vagy, persze hogy nem akarnak veled lenni. Legyél pozitív, vidám, nyílt akármilyenek is veled, és jobb lesz az életed.


Egyébként meg a lényeg, hogy megtaláld az élvezetet az életben. Hogy tudj örülni annak a rengeteg mindennek ami körülötted van. Mindig a jelennek örülj, és ne a jövőre várj vagy a múlton őrlődj. 14 évesen nagyon, de nagyon sok lehetőséged van, használd ki!

egyébként én kb 15 éves koromig depressziós, antiszociális voltam, mindenki bántott és lenézett, még a saját szüleim is. most 19 vagyok, és boldog:)

2013. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!