Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valami ertelme az eletnek?...

Van valami ertelme az eletnek? Mit tehetnek hogy jobb legyen az eletem?

Figyelt kérdés
Nincs egy igaz baratnom se es semmiben nem vagyok tehetsehes.Nem tudok valami szepen rajzolni,nincs jo hangom,nem vagyok elso tanulo,nem vagyok jo tornabol se,nem nezek ki jol stb.Mindenki lenez es csak a hibat keresik bennem.Sokszor levegonek neznek az osztalytarsaim.Vannak akik meg csufolkodnak is velem.Mit tehetnek hogy megvaltozzon a helyzetem?

2012. dec. 8. 13:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Sokat segitettetek!

Megprobalok pozitivan gondolkozni es elvezni az eletet! Sajnos ez a szomoru, depresszios hangulat, idoszak visszatero dolog. Lehet ez a tinikorert van... Remelem hogy minel kevesebbszer fog visszaterni vagy egyeteltalan nem. :D Most ugymond jobban vagyok. Most hogy vakacionk van egy hetig(Romaniaban lakok) ezt ki akarom hasznalni jo dolgokra, ahoz hogy valtoztassak a felfogasomon, az eletemen.

2013. ápr. 6. 07:41
 12/12 anonim válasza:
Bocs ezert le fognak pontozni de akkor is leirom. Utalom a magadfajta embert aki itt sir ahelyett hogy tenne valamit. Itt nagy a pogaja de amikor bent van az osztalyban hallgat mint a sir. Elbasztad. Ezt el kell fogadni mashol majd jol kell bemutatkoznod es lesznek barataid. De az is lehet hogy a termeszeted csicska es akkor orokre ilyen leszel. 14/f
2017. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!