Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a lakótársunk...

Mit tegyek, ha a lakótársunk metamfetamint lő magába?

Figyelt kérdés
Régi munkatársam az illető, de az túlzás, hogy barátok vagyunk. Megtudtam, hogy drogozik, és ráadásul nem is egy kis fűről van szó. Rendes munkája van, olyan okostojás féle, tehát nem az az ember, akiről bárki megmondaná. Engem zavar a dolog, mert nem bízom benne. Volt régen egy ismerősöm aki ezt a szert használta, és teljesen megváltozott tőle. Nem akarom ezt a saját lakásunkba. Kitenni nem akarom, amíg nincs nagyobb gond ebből, még nem is beszéltem vele erről. Mit tegyek?

2012. dec. 8. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Lődd fejbe!Kölcsön tudom adni az AK47-esem addig.
2012. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, mit pattogsz, amíg semmi gondot nem okoz az időtöltése? Egy kis gyorsítótól még nem lesz őrjöngő, lezüllött alak.
2012. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én azonnal kiraknám. Ha kiderül, a rendőrség még téged is elővehet.
2012. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
68%
Nekem is van egy ismerősöm,ö sem tiszta.De egyedül él,igy senkit nem zavar és nem is visz bele hülyeségbe.Szerintem is küldd el.Ha jó munkája van és még az anyagra is futja neki,akkor külön is élhet.A rendőrség pedig tényleg nagyon komolyan elő vehet téged is!Nézz csak utána!
2012. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
közöld vele hogy ágyékba szúrja mert ott nem látszik
2013. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!