Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti általában mit szoktatok...

Ti általában mit szoktatok csinálni hétvégén?

Figyelt kérdés

Péntek,Szombat,Vasárnap.


Ha lehet egészen Hétfő reggelig írjátok le szokásotokat.


Kíváncsi vagyok,és köszönöm a válaszokat előre is! :)


2012. dec. 8. 21:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És bocsi ha rossz témához írtam.
2012. dec. 8. 21:37
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Péntek délután játszom a hulla-szerepemet, ami nem is olyan nehéz, mert tényleg úgy ki vagyok merülve, mint egy kutya... :)

Délután hittanra járok, ez általában 5 óra felé van, vagy első pénteki szt. misére megyek.

Aztán este kicsit gépezek, vagy tv-zek, itthoniakkal beszélgetek. Van, hogy be is pakolok hétfőre, hogy ez ki legyen pipálva.

Szombat, vasárnap az általában punnyadás vagy tanulás... De a tanulásos része nagyon kemény. Van, hogy nem is beszélgetek a többiekkel, csak tanulok. Néha gépezek, vagy nagy ritkán az egyik barátnőmmel kimegyünk sétálni, vagy valami. Esetleg filmet nézek. Van, hogyha nagyon unatkozom, akkor kifestem a körmömet, vagy Takács Nóris videókat nézek, angolt tanulok, szobát takarítok, olvasok, kutyákkal játszok, vagy lecserélem a profilképem :D

Vasárnap este pedig készülődés hétvégére, általában akkor mosom a hajam, szárítom, vasalom, kikészítem a ruhámat, hogy ne reggel 6 órakor kelljen kómásan kotorni. Ennyi... egy kicsit szociálisabb életet kéne élnem, tudom, de nincs sem lehetőség kimozdulni, sem normális barátok. Az, hogy hetente egyszer bemegyünk moziba, vagy bulizni, vagy valamit csinálni a városba min. 3e forint, annyi zsebpénzem meg nem marad, a szülőket meg nem akarom ezzel is terhelni.


16/L

2012. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ja, és a vasárnap fénypontja, hogy reggel mise :D

(Első voltam)

2012. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor neked elég tartalmas hétvégéd van!:)
2012. dec. 8. 21:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

pénteken: semmit, este érek haza mert edzésem van, dumálok a családdal aztán hajnalban filmet nézek

szombat: rohadt sok alvás, tanulás, edzés és sok nyújtás (kéne) aztán filmnézés

vasárnap: semmi :D tanulás


bulizni hétköznap szoktam bár mostanában elég ritka

2012. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mustafa33 ***** válasza:
16 évesen? pénteken délután bejelentettem otthon, hogy vasárnasp délben jövök, bepakoltam a hátizsákot, rákötöttem a hálózsákot és mentem (haverokkal). otthon tudták hogy hol vagyok - valahol 40 km körzeten belül, erdőben. Vasárnap délben beállítottam füstösen, mocskosan, hétfőn hajnalban meg irány a kolesz.
2012. dec. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mustafa33 ***** válasza:
Ja, mobil még nem volt, drogok nem voltak, túl sok piját meg a fene cipelt volna gyalog.
2012. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Hát pénteken 3 óra körül hazaérkezek Pestről, leginkább egy hullaként, mert koliban nem igazán megy az alvás. Utána kicsit ejtőzök itthon, netezek, akármi, aztán este elmegyek egy kicsit iszogatni (tényleg kicsit, egy hét koli után már alkoholundora van az embernek). Szombaton olyan dél körül feltápászkodok, aztán két lehetőség van: vagy tanulok, vagy egész nap filmezek, sorozatozok, netezek, vasárnap dettó ugyan ez.
2012. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Unatkozom. Ha szerencsém (és pénzem) van elmegyek csuhajkodni általában szombaton. Vasárnap otthon szoktam szenvedni vagy anyuékhoz megyek és ott unom magam halálra. A barátaim nagy része az iskolában van, szóval 7végén nem találkozunk vagy éppen teljesen máshol laknak és csoda, ha havonta 1x látom őket... Utálom a hétvégét, annyira unalmas. Mindig várom, hogy hétfő legyen, mehessek és találkozhassak mindenkivel :D
2012. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!