Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan miért csak azokat...

Sokan miért csak azokat tekintik embernek akiknek van párjuk?

Figyelt kérdés

Miért olyan elképzelhetetlen hogy valaki pl. akkor érzi jól magát ha a karrierét építgeti, ha elég neki hogy vannak barátai, ha szeret egyedül élni?

Főleg az idősebbeknél látom

miért jobb ha társadalmi nyomásra valaki választ egy párt, kényelemből lehúz mellette pár évet aztán meg válnak mikor már ott vannak a kicsi gyerekek?

Miért nem lehet elfogadni hogy van olyan aki szimplán nem talál hozzáillőt, miért kell ezért lenézni, meg leszólni a gondolkodásmódját?

mi van ha egyedül akar megöregedni és egy öregek otthonában képzeli el a nyugdíjas idejét?

miért feltételezik rögtön hogy tuti biztos magányos lesz?

miért vannak az egyedülállók szinte annyira megbélyegezve mint a melegek?


2012. dec. 9. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert azok, akik csak őket tekintik embernek, azok idióták.
2012. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ki bélyegez meg téged, a villamosvezető vagy ki? Bemondja a hangosba hogy na itt van a magányos csaj, mindenki vigyázzon.

A szüleid nem bélyegeznek meg, ők csak vágyakoznak. Tehát ki bélyegez meg?

2012. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen véleményfüggő és befolyásolható voltam, ma már nem. Szerintem ezzel mindent elmondtam :)
2012. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény, így kizárni azt a lehetőséget hogy párra találj nem egészséges gondolkodásra vall. Van aki nem találja meg, így ebből nincs is probléma...de az hogy "egy öregek otthonában képzeli el a nyugdíjas idejét" elég durva kijelentés.

Javaslom menny el egyszer egy ilyen otthonba és nézz körül hogy tudd mire is készülsz!


Egyébként az hogy valaki nem talál párt magának nem elítélendő! Ez inkább filozófiai kérdés.

2012. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdező !!!


"aki szimplán nem talál hozzáillőt"



az egekben lévő igényeid miatt van ez...

2012. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"aki szimplán nem talál hozzáillőt"


"az egekben lévő igényeid miatt van ez.."


Nem feltétlen, pl én sem ugranék házasságba csak, hogy legyen valakim. Nem is jövök össze senkivel sem unaloműzésként, sem kétségbeesésből mert úgy érzem egyedül maradok ha nem kerítek gyorsan valakit. Nem szabad türelmetlennek lenni. Van, aki 17, van, aki 47 évesen talál rá a megfelelő személyre. Nincs ebben semmi rendkívüli. Nem vagyunk egyformák, és nem is kell megpróbálni sablonba gyömöszölni magunkat.

2012. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös te milyen igényekről beszélsz?

nekem az az igényem hogy egyedül egyek, ez mitől van az egekben? XD

amúgy voltam már öregek otthonában gyakorlaton, tudom miről beszélek

2012. dec. 10. 15:23
 8/8 A kérdező kommentje:

téves :D

nem mélyen, hanem egyáltalán nincs rá igényem :D

és jelentem hogy kötekszel

2012. dec. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!