Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeintetek miért jó egy...

Szeintetek miért jó egy embernek, hogy lódít, nagyzol és legtöbbször hazudik?

Figyelt kérdés
Van kettő húgom. A kisebbikkel meg tudok beszélni mindent imádjuk egymást, jól kijövünk. Viszont a másikat sajnos kezdem nem szeretni. Betelt a pohár. A legjobban az bánt, hogy aki az állítólagos legjobb barátai nem is tudják, hogy én létezem. Nem kell, hogy állandóan rólam beszéljen, de azért megemlíthetett volna néha. Az én barátaim tudják,hogy kettő tesóm van. Felnőtt ember létére állandóan a szüleimtől kér pénzt minden vacakra, Anya sokszor Apa hátamögött adott neki titokban. Állandóan Anyához fut minden vacakkal panaszkodni...most éppen azzal, hogy én MÁJUSBAN fel sem köszöntöttem születésnapja alkalmából - ami persze nem igaz sőt a nemrégi névnapjára, mikor átadtam az ajándékát mépg Anya is ott volt. Nekem most volt a névnapot és azt sem, mondta, hogy "fapapucs". Én felnőttként nem rohantam Anyához sírni sőt várom még naívan, hogy esetleg dob egy smst a tesóm a névnapomra...de nem most kitalálta, hogy szülinapján nem köszöntöttem. A legszomorúbb, hogy Anya meg ráhagyja vagy még el is hiszi. Nekem ez vnagyon fáj - a tesómat már rég megpróbáltam elfogadni olyan amilyen, de Anya viselkedése nagyon rosszul esik. Szerintetek az normális dolog, hogy elmegyek a húgom esküvőjére és az esküvői tanúját én szállítom át autóval a házasságkötő teremből a vacsorához - és megkérdi én meg kivagyok?
2012. nov. 30. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le anyuddal négyszemközt, és meséld el neki ezeket, és akkor hátha rájön, hogy beszélnie kéne a lányával, hogy ne hazudozzon neki. Ha nem juttok dűlőre, akkor faterodnak is szólhatsz, hogy nem kéne engednie ezt, hogy a húgod, anyudat folyton lehúzza pénzzel. Igaz, hogy a tesód, de ha felnőtt, akkor menjen el dolgozni, és ne anyudra építsen.
2012. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megtörtént a beszélgetés Apunak is elmondtuk ő is beszélt Anyával. És dolgozik csak elbulizza, elfüvezi...kifolyik a kezéből a pénz. (mindent nem mondthattam el Apának mert infarktust kapott volna, pl mikor Anyámnak hozott füvet és Anyám meg el is szívta mert kiváncsi volt rá...hát ha az én gyerekem hozott volna nekem én nem így viselkedtem volna tutira)
2012. nov. 30. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a testvéred nagykoru, hagyd őt.Mond meg neki, ha bajban lesz számithat rád, mert szereted és tesok vagytok. Utána hagyd békén, hadd élje az életét. Nem vagyunk egyformák. 3 nagy gyermekem van, felnőttek, mindenki éli a saját magánéletét. Mind a 3-nak más értékrendje van, más érdekli, más a baráti köre, nem is szolnak bele egymás életébe.. A szülő meg ugyis annak ad pénzt akinek akar, ilyen dolgokat nem szabad befolyásolni.Általában a szülő azt hiszi azt muszály anyagilag segiteni, mert az elesettebb. Ha elkezdessz hiányozni, de magától, nem figyelmezteted hogy köszöntsön fel stb., akkor fogtok egymásra találni.. de ez majd idővel kialakul.
2012. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, biztosan tudom, hogy sosem fogok hiányozni...:(
2012. dec. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!