Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy háláljam meg egy olyan...

Hogy háláljam meg egy olyan embernek, akit nem is ismerek igazán?

Figyelt kérdés

Az van, hogy kiserült, hogy ma van a névnapom. És az az ember köszöntött fel egyedül, akit jóformán nem is ismerek. (így derült ki, hogy névnapom van).


Nem tudom hogy háláljam majd meg neki. Mert meglepett, hogy felköszöntöttek, vagy inkább az, hogy ismerőseim nem, de ő egyedül igen, akivel életemben 3 szót ha váltottam.


Ti ilyen esetben mit tennétek?



2012. okt. 6. 17:54
 1/10 A kérdező kommentje:
*javítás: kiderült
2012. okt. 6. 17:55
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kiderült, hogy ma van a névnapod? Te magad sem tudtad, hogy mikor van? Nem értem, bocsi.

Vagy különleges neved van, ami nem szerepel a naptárban? Mert akkor pont ezért nem köszöntöttek fel az ismerőseid, mert ők sem tudták, hogy mikor van.

2012. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van, ha nem is ma van a névnapod? Hogy lehet, hogy nem köszöntött fel senki? Szerintem, aki felköszöntött, tévedett véletlenül. Biztos ma van a névnapod? Amúgy minek ezt meghálálni? Megköszönted neki? Akkor jó.
2012. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem se jut eszembe hogy névnapom van mig fel nem köszönt valaki, simán elfelejtem.


Úgy háláld meg, hogy számon tartod az övét.

2012. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincs különleges nevem, a naptár is kiírta, hogy Renáta van. És nem is azon van a lényeg, hogy senkinek nem jutott eszébe... Inkább az, hogy olyan ember emlékszik erre (amire én magam sem), akivel nem is ismerjük úgy egymást.


De felköszönteni nem tudom viszont, mert addigra már egyáltalán nem fogunk találkozni, mert végzek a sulival. Ő pedig adott nekem ajándékot is.

2012. okt. 6. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy fiú? Mert akkor itt nem is a neved a lényeg:-)
2012. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem lány ő is.
2012. okt. 6. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Lány? Ezzel most megleptél.

Alig ismered és odament felköszönteni a suliban... ajándékkal? Hmm...


Kiszálltam a témából, mert a véleményem túl szélsőséges.

2012. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a véleményed túl szélsőséges? Miért? Mért kell azon meglepődni, ha valaki egyszerűen kedves?
2012. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megköszönném.
2013. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!