Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névnap: nem logikusabb akkor...

Névnap: nem logikusabb akkor tartani, mikor a legtöbb embernek eszébe jut?

Figyelt kérdés

A problem a következő: annak idején belém verték, hogy májusban van a névnapom, viszont amióta az eszemet tudom, családon kívül mindenki szeptemberben köszönt fel, mivel akkor is van egy. Mi lenne erre a jó megoldás?

Kétszer egy évben nem akarom tartani, de lehet, hogy mégis az lenne a célszerűbb? Egyszer a saládnak, egyszer a barátoknak? Hasonló problémával küszködő emberek véleményét várom :$



2012. szept. 17. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Kétszer kapsz ajándékot, mi itt a gond?
2012. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

téged legalább felköszöntenek

az én drágalátos családom ( nem a szüleim)

hanem a férjemé, például rendszeresen elfelejti a névnapomat sőt a szülinapomat is,de ha az övéké van akkor az sosincs elfelejtve egyik se érdekes..

Anikó vagyok , baromi nehéz lehet megjegyezni a

Július 26-át. (Anna,Anikó)

2012. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

hasonló szituációba keveredtem már én is

a családom júliusi dátumon ünnepli a névnapomat, de van ugyanaz a névnap augusztusban is - ez a népszerűbb, és néhányan felköszöntöttek már akkor is

illedelmesen megköszöntem, és hozzátettem, hogy én nem ezen a dátumon ünneplem - ennyiből állt megoldani a 'problémát'

2x ünnepelni szerintem h.ülyeség

2012. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Zsófia vagy ? :D
2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát, én a sajátom is el szoktam fejelteni, annyi felé kell szaladnom, nem, hogy másokét észben tartsam :D
2012. szept. 17. 21:19
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is májusban ünneplem, de ma is sokan felköszöntöttek :D Párom a mai napig inkább mindkétszer felköszönt, biztosra megy :D engem nem zavar, én is megköszönöm ilyenkor és udvariasan hozzáteszem, hogy köszönöm, hogy gondolt rám, de májusban ünneplem hivatalosan :)
2012. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
érdekes, én meg ma tartom, de májusban kb többen felköszöntöttek...nem hiszem h ebből akkor ügyet kéne csinálni.:)
2012. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj, de úgy baromság az egész, ahogy van. Mit kell egy névnapon "tartani"? Mondják, hogy boldog nevednapját és cső. Nem akkora eresztés, rajtad kívül több ezer embert hívnak még ugyanígy, tizedannyira se érdekes, mint a születésnap. A nevedet anyádéktól kaptad és itt vége a dalnak, a születés meg azért komolyabb téma.

De komolyan ez legyen a legnagyobb bajod az életben. Arra nem vagy képes, hogy akis havrjaidnak megmondd, figyu, nem most tartom? Az agyam elszáll az ennyire életképtelen emberektől...

2012. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
héé, nem kéne azonnal leoltani csak, mert feltettem egy kérdést, amire érdekelnek a válaszok... honnan tudod egyáltalán, milyen ember vagyok?
2012. szept. 17. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:

köszi a lepontozást,

aki lepontozott annak tuti sose felejtették el az ünnepeit!


köszi !!


(második)

2012. szept. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!