Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti barátnőitek is állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátnőitek is állandóan azon izgulnak, hogy ha már most (20-22 évesen) nem találják meg a leendő férjüket, akkor egyedül maradnak?

Figyelt kérdés

Engem állandóan ezzel a maszlaggal fárasztanak, hogy még most kell férjet fogniuk, mert később már csak a selejtek maradnak (?) és gyereket kell szülni, mert különben öregek lesznek hozzá, meg mittudomén.


Ez csak nekem ilyen rohadtul furcsa? Én 21 éves lány vagyok, nem igazán hiszem, hogy most azonnal meg kéne találnom a leendő férjemet... de lehet én gondolom rosszul és tényleg "kifutok" az időből, ha már most nem keresek?


Vagy ez most ez mi egyáltalán, ez gyakori dolog a lányoknál, vagy csak az én barátnőim furcsák?


2012. nov. 12. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én még életembe nem halottam ilyet az ismerőseim szájából. picit fura, de van benne némi igazság is. nézőpont kérdése.
2012. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

pedig nem mondanak hülyeséget! gondolj csak bele: tegyük fel, hogy 22 éves csaj talál valakit amiből kapcsolat lesz. 2-3 év után ha komoly a dolog eljegyzés, 1 év után talán esküvő, ekkor lesz 26 éves. ha nem jön össze akkor kezdődik előröl a folyamat annyi különbséggel, hogy minimum 0,5-1 év amire kifogsz valakit aki megfelel az igényeidnek. ha 30 évesen nincs potenciális jelölted akkor nézheted a Szex és New Yorkot a barátnőiddel, esetleg kósza numerákkal vígasztalódhatsz.

egy fiatal nő sokkal könnyebben talál magának partnert, ugyanakkor sokkal kevesebb ideje van a megfelelő megtalálására. 30 éves férfi még rettentően fiatal, 20-40 éves nőig minden belefér. 30 éves nőnek már nehéz eset, mert minek foglalkoznának vele amikor kevesebb ráfordítással megkaphatja ugyanazt 10 évvel fiatalabb kivitelben, kevés kilóméterrel?

2012. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerencsére érvényesül az Isten van ahol ad, van ahol elvesz. a női szépség nagy ajándék, nagy kincs, ugyanakkor kur*vára múlandó dolog! megkezdheted az aggódást :)
2012. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettes válaszolónak igaza van! Persze nem mindenkinél van így, de én is úgy gondolom, hogy a mostanában jó megtalálni a biztos partnert. (Értem ez alatt a 20-23 éves korú lányokat)
2012. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 16/L vagyok és én is ezen aggódok...
2012. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!