Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám gyógyszermérgezéssel...

Anyám gyógyszermérgezéssel akar öngyilkos lenni, most?

Figyelt kérdés
40 éves. Az a baja, hogy nem gazdag. én 18/L folyton azt mondogatja hogy miért bünteti az isten hogy miért nincs pénze? meg hogy majd ha megdöglik talán lesz pénze :S ilyen értelmetlen sületlenségeket hord itt össze, mint egy bolodn közben meg szedegeti be az advil meg az algopirin gyógyszereket meg issza rá a vizet hogy reméli reggel nem ébred fel, mondtam neki hogyha nem hagyja abba akkor lehúzom az összes gyógyszert a wc-n... utána meg ordibált hogy ha megmerem tenni akkor kitesz a házból. egyébként csak én vagyok meg ő, nem vagyunk szegények de nem is gazdagok, szóval ilyen középszinten vagyunk... engem mondjuk soha nem nevelt meg soha nem szeretett, egyszer sem mondta még, mindig a húgánál voltam kiskoromban is :S igazából olyan nekem mint egy lakótárs nehéz ezt megmagyarázni, attól félek jobban hogy mi lesz velem ha ő nem lesz, mert még suliba járok... áááhhh nem tudom , csak a pénz miatt ilyet csinálni? :S szerintetek mit csináljak?
2010. nov. 15. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

hivj valakit segitségül,rokont,barátot...

nem normális dolog,hogy gyógyszereket,szed be,lehet csak figyelmeztetésnek szánja,de vegyétek komolyan

2010. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg hamarabb kihányja, minthogy komoly baja legyen, de ha sokat beszedett, akkor hívj mentőt, mert egy gyomormosás nem árthat és akkor kötelezően elbeszélget egy pszichomókussal asszem. Hát sajnálom. :S

Elmúltál 18, szóval nem kerülnél intézetbe, és nagynénéddel, mint írtad, jóban vagy, szerintem segít rajtad, de azért anyudat semmiképp ne hagyd meghalni. :S

2010. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

"advil meg az algopirin gyógyszereket meg issza rá a vizet"


Azért ezzekből nagyon sokat kéne bevenni hogy baja legyen.

2010. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
10%
Kérdezőnek én is csak annyit tudok mondani, hogy ezzel csak fel akarja magára hívni a figyelmet édesanyád, hogy segítségre van szüksége. Nem lehet, hogy esetleg adósságai vannak, és amiatt aggódik ennyire? Anyukád testvérével is beszélhetnél, ha ő tud hatni rá.
2010. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
személyiségzavaros
2010. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vidd el gyomormosásra
2010. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem (és legyen igazam) csak a figyelmet akarja magára felhívni.

Aki igazán öngyilkos akar lenni, az nem mindenki előtt , előre szólva teszi meg.

Sajnos tudom, mert édesanyám 3x kísérelt meg öngyilkosságot, mindhárom esetben elment itthonról, és nem is tudtuk hova,úgy próbálta meg.

Próbálj sokat beszélgetni édesanyáddal, éreztesd vele hogy neked nagy szükséged van még rá.


Tudom, hogy nehéz hiszen ahogy írtad nem sokat törődött veled kiskorodban is, de ezt betudható a betegségének sajnos.

Mert édesanyád beteg. Sajnos ezt ő nem fogja beismerni, így orvoshoz sem hiszem hogy elmenne veled.


Ha netán legközelebb ilyennel fenyeget kérdezd meg tőle hogy szerinte kellemes élmény-e egy gyomormosás.

2010. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Na megölte magát???

Ugye, hogy kamu volt XD

Máskor tényleg aludj ebben az időpontban kisgyerek!!!

2010. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Biztos nincs pasija, és hiányzik már neki régóta egy jó kis dugás. Add meg a számát, felhívom, szerintem jól elleszünk majd... kislányom : ) F43
2010. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hat oszinten sajnalom ,hogy ijen helyzetben vagy .

:(

2010. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!